معرفی ابزارک جدید Lottie و فرم چند مرحله ای - المنتور پرو نسخه 2.10.0 | ایران المنتور

دوره تخصصی UI باالمنتور

معرفی ابزارک جدید Lottie و فرم چند مرحله ای – المنتور پرو نسخه 2.10.0

نویسنده : امیرمحمد معلمی
بدون دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 18 شهریور, 1400

حتما شما از معرفی دو ویژگی جدید در افزونه المنتور پرو شگفت زده خواهید شد. این دو ویژگی عبارت اند از ایجاد فرم چند مرحله ای و ابزارک Lottie که در نسخه 2.10.0 اضافه شده است.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

آنچه در این مطلب می خوانید

فرم چند مرحله ای و انیمشن های Lottie! 

تجربه تکمیل فرم را برای کاربران خود جذاب تر و دیدنی تر کنید. همچنین با استفاده از انیمیشن های تعاملی ظاهر صفحات خود دچار تحول کنید. برای استفاده از این امکانات باید افزونه المنتور پرو خود را به نسخه 2.10.0 بروزرسانی کنید

فرم چند مرحله ای

با استفاده از فرم های چند مرحله ای، فرم های شما دیگر یکنواخت به نظر نمی رسند. هنگامی که می خواهید اطلاعات بازدید کنندگان وب سایت ار جمع آوری کنید، می توانید با استفاده از چند مرحله کردن فرم تجربه جدیدی برای کاربران خود فراهم کنید.

آموزش استفاده از این ویژگی در دست ساخت می باشد. و به زودی منتشر شود.

ابزارک Lottie

شما برای اینکه تعامل کاربران را با وب سایت خود بهتر و تعاملی تر کنید، حتما بسیار وقت گذاشته اید تا یک صفحه جذاب و کاربردی برای بازدیدکنندگان سایت طراحی کنید.

بیشتربخوانید: نحوه کار با ابزارک انیمیشن Lottie

ابزارک Lottie می تواند یک معجزه برای صفحات وب سایت شما باشد. این ابزارک انمیشین های مختلفی را از منابع گوناگون برای شما فراخانی می کند. کافیست فایل انیمشن خود را با فرمت JSON در رسانه های خود آپلود و لینک فایل انیمشین خود را وارد نمایید. می توانید برای دریافت انمیشین های جذاب وب سایت LottieFiles.com  را دنبال کنید.