وبینار آموزشی

کشف دنیای طراحی سایت با المنتور

ابتدا تا انتهای روند طراحی سایت با وردپرس در 14 ساعت

روزهای

فرد و جمعه

ساعت

19

شروع

11 اسفند

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

وبینار مسیر طراحی سایت با المنتور در 8 جلسه بصورت رایگان برگزار خواهد شد. در این مسیر صفر تا صد طراحی یک سایت به همراه آموزش کامل نحوه کار با المنتور صورت خواهد گرفت

زمان: 14 ساعت

آموزش اختصاصی از ابتدا تا انتهای یک سایت حرفه‌ای بر پایه المنتور

جلسات: 8

روزهای فرد و جمعه؛ ساعت 19 تا 21 تشکیل می‌شود.

وبینار

به صورت زنده به همراه پرسش و پاسخ در اسکای روم

قیمت : رایگان

با خیال راحت یک دوره حرفه‌ای را رایگان شرکت کنید.

مدرس دوره

امیرمحمد معلمی

سال ها با استفاده از برنامه نویسی وب سایت های گوناگونی را طراحی کردم. در این مسیر با المنتور آشنا شدم و متوجه شدم که طراحی سایت بدون برنامه نویسی دیگه یک رویا نیست. اطمینان دارم که آینده وردپرس متعلق است به المنتور – به همین دلیل تصمیم به راه اندازی وب سایت ایران المنتور کردم تا در آینده وردپرس بتونم سهمی داشته باشم.  در این وبینار تمام تلاش خود را خواهم کرد که علاوه بر آموزش اصولی تمامی تجربیات خودم را در این مدت 4 سال در اختیار شما قرار دهم.

پویا عمادی

بعد از طراحی ده ها وبسایت اینترنتی با وردپرس به جرئت می توانم بگویم المنتور انتخاب اول و آخر برای طراحی یک وبسایت ایده آل است.خوشحالم که با عضویت در تیم خوب ایران المنتور می توانم اطلاعات خود را با همکارانم به اشتراک بگذارم تا نقشی کوچک در توسعه وبسایت های فارسی داشته باشم.

مسیر آموزشی

چرا و چگونگی طراح سایت شدن!

سیر تا پیاز هاست و دامنه

آموزش وردپرس

شروع کار با المنتور

اجزای مهم و نکات کلیدی المنتور

طراحی قالب فروشگاهی با المنتورپرو

تکنیک‌های فوق مهم در طراحی UI

جلسه پرسش و پاسخ

تاریخ برگزاری

بزگزار شد ...
در این جلسه یادمیگیریم که از چه مسیرهایی طراحی سایت امکان چذیر است و چگونه میتوانیم در کمترین زمان ممکن سایت خود را طراحی کنیم. همچنین اطلاعات کاملی از انواع هاست و دامنه در این جلسه معرفی خواهد شد.
بزگزار شد ...
تمامی مباحث مربوط به هاست و دامنه، انواع هاست و نحوه راه اندازی سایت و اتصال هاست به دامنه از جمله مواردی است که در این جلسه دنبال می شود. در انتها نیز نکات کلیدی در نحوه تهیه یک هاست مناسب و بهینه معرفی می شود.
برگزار شد ...
وردپرس در عین ساده بودن نکات بسیار مهمی دارد که هر طراح سایت باید از آن اطلاع داشته باشد. چرا که باعث می شود در ورند عیب یابی درک بهتری از مشکلات داشته باشیم. در این جلسه آموزش وردپرس بصورت کاملا حرفه ای آموزش داده می شود.
سه شنبه 16 اسفند
برای طراحی یک سایت وردپرسی، ما نیاز به یک صفحه ساز داشته و باید نسبت امکانات صفحه ساز تسلط و درک خوبی داشته باشیم. این جلسه از سری جلسات بسیار مهم وبینار بوده و به شما کمک می کند که درک کاملی از نحوه کار با المنتور داشته باشید.
پنجشنبه 18 اسفند
افزونه المنتور در ظاهر یک افزونه سطح متوسط می باشد. اما اگر ما بتوانیم از ترفندها و نکات مهم این افزونه بهرمند شویم قطعا میتوانیم طراحی های خارق العاده و متناسب با انواع نمایشگرها داشته باشیم. تمامی اجزا و نکات قابل توجه در این جلسه ذکر می شود.
جمعه 19 اسفند
افزونه المنتور یک صفحه ساز، و المنتور پرو یک قالب ساز محسوب می شود. یعنی ما میتوانیم بدون برنامه نویسی یک قالب اختصاصی با افزونه المنتورپرو طراحی کنیم. در این جلسه تمامی اجزای لازم جهت طراحی و توسعه یک قالب فروشگاهی با افزونه المنتورپرو آموزش داده می شود.
یکشنبه 21 اسفند
طراحی اصولی علاوه بر سلیقه و تمرین به یکسری قواعد و قوانین مهم طراحی نیاز دارد. قواعد مهم و کاربری طراحی UI سایت در بستر المتور در این جلسه بسیار جذاب آموزش داده می شود.
سه شنبه 23 اسفند
پس از گذراندن 7 جلسه آموزشی، وقت آن است که پاسخ سوالات شمارا داده تا گره های ذهنی شما باز شود. مهم ترین رویداد این جلسه ارائه تجارب ما به شما و استفاده از نکات کلیدی در طراحی سایت می باشد.
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم

اهداف و مزایا شرکت در وبینار

هدیه 500 تومانی برای 12 نفر

بر اساس مهارت‌هایی که در این دوره کسب خواهید کرد؛ کیف پول 12 نفر از دانشجویان برتر 500 هزار تومان شارژ خواهد شد. 

گروه هم‌افزایی

تمامی دانشجویان می‌توانند در طول برگزاری وبینار در یک گروه  به همراه مدرسین مشارکت داشته و سوالات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل