سوالات متداول در رابطه با افزونه المنتور و المنتور پرو

نویسنده : ایران المنتور
8 دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 20 بهمن, 1399
سوالات متداول در رابطه با افزونه المنتور و المنتور پرو

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

سوالات متداول

اگر افزونه المنتور پرو را خریداری کنم، باید افزونه رایگان را حذف کنم ؟

  • شما به هیچ عنوان نباید افزونه نسخه رایگان را حذف کنید. افزونه المنتور پرو بدون افزونه المنتور (نسخه رایگان) کار نمی کند. باید این دو افزونه به صورت همزمان بر روی وردپرس نصب و فعال باشند.

مشکلی برای شما پیش آمده و مجبور هستید این دو افزونه را غیر فعال و یا حتی پاک کنید؛ و دوباره نصب کنید. آیا اطلاعات و محتوایی که با المنتور طراحی کرده اید از بین میرود؟

  • تمامی محتوایی که شما با المنتور طراحی کرده اید با حذف افزونه های پاک نمی شوند. هنگامی که دوباره افزونه Elementor را دوباره نصب و فعال می کنید، تمامی طراحی های شما دقیقا مانند قبل از حذف افزونه ها برای شما قابل مشاهده خواهد بود..
  • البته توصیه می کنیم که حتما از محتوای سایت خود نسخه پشتیبانی تهیه کنید. که درصورت بروزهر گونه اشتباهی بتوانید داده های خود را بازگردانی کنید.

آیا امکان فعال سازی لایسنس المنتورپرو در لوکال هاست وجود دارد؟

بله، هیچ محدودیتی در فعال کردن افزونه در لوکال هاست وجود ندارد

آیا امکان ارتقاء افزونه المنتور پرو را دارم؟

  • بله، در صورتی که نسخه Personal و Plus تهیه کرده باشید می توانید از طریق تیکت درخواست خود را مبنی بر ارتقاء پکیج اقدام نمایید. ما برای شما کد تخفیفی جهت خرید پکیج مورد نظر ارسال خواهیم کرد. در صورتی که سوالی دارید می توانید، سوال خود را برای ما از طریق تیکت ارسال کنید. ورود به پنل کاربری و ارسال تیکت
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور