OFF
%33
ویژه روز کارآفرینی
کدتخفیف
EPS33

تغییرات نسخه 3.3.0 المنتور پرو – افزوده شدن 2 ابزارک کاربردی (لیست پخش و HotSpot)

نسخه 3.3.0 المنتورپرو

با ارائه نسخه 3.3.0 افزونه المنتور، این افزونه به سمت سادگی و رفع تمام نیاز های کاربر حرکت کرده است. در این نسخه ما شاهد اضافه شدن دو ابزارک جدید، به بخش ابزارک های حرفه ای این افزونه بودیم. در ادامه با معرفی این ابزارک ها در خدمت شما عزیزان هستیم.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

ابزارک لیست پخش

با استفاده از این ابزارک، شما میتوانید لیست پخش ویدیو های خود را برای کاربر به نمایش بگذارید. با به کارگیری این ابزارک، و انتخاب نام لیست پخش خود، در قسمت playlist name می توانید لیست خود را انتخاب و ویدیو ها را انتخاب و آن را شخصی سازی کنید. این ابزارک، گزینه های متعددی برای شخصی سازی در اختیار شما قرا داده است که شما می توانید با استفاده از آنها، لیست پخش دلخواهد خود را بسازید.

توجه: این ابزارک جزو ابزارک های سنگین وردپرس محسوب شده و ممکن است روند کار با این ابزارک کمی کند انجام شود. اما این مشکل در نمایش نهایی، بدون کندی اجرا شده و مشکلی ایجاد نمی کند.

ابزارک hotspot

این ابزارک، امکان قرار دادن توضیحات هوشمند بر روی تصاویر را امکانپذیر می کند. تنظیمات این بخش، به سادگی شخصی سازی خواهند شد و شما به راحتی مستوانید تضاویر خود را با توضیحات هوشند در سایت قرار دهید.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

مینی دوره طراحی مگامنو

فقط 3 روز

%50 تخفیف

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل