نسخه 3.3.0 المنتورپرو

دوره تخصصی UI باالمنتور

تغییرات نسخه 3.3.0 المنتور پرو – افزوده شدن 2 ابزارک کاربردی (لیست پخش و HotSpot)

نویسنده : امیرمحمد معلمی
بدون دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 18 شهریور, 1400

با ارائه نسخه 3.3.0 افزونه المنتور، این افزونه به سمت سادگی و رفع تمام نیاز های کاربر حرکت کرده است. در این نسخه ما شاهد اضافه شدن دو ابزارک جدید، به بخش ابزارک های حرفه ای این افزونه بودیم. در ادامه با معرفی این ابزارک ها در خدمت شما عزیزان هستیم.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

آنچه در این مطلب می خوانید

ابزارک لیست پخش

با استفاده از این ابزارک، شما میتوانید لیست پخش ویدیو های خود را برای کاربر به نمایش بگذارید. با به کارگیری این ابزارک، و انتخاب نام لیست پخش خود، در قسمت playlist name می توانید لیست خود را انتخاب و ویدیو ها را انتخاب و آن را شخصی سازی کنید. این ابزارک، گزینه های متعددی برای شخصی سازی در اختیار شما قرا داده است که شما می توانید با استفاده از آنها، لیست پخش دلخواهد خود را بسازید.

توجه: این ابزارک جزو ابزارک های سنگین وردپرس محسوب شده و ممکن است روند کار با این ابزارک کمی کند انجام شود. اما این مشکل در نمایش نهایی، بدون کندی اجرا شده و مشکلی ایجاد نمی کند.

ابزارک hotspot

این ابزارک، امکان قرار دادن توضیحات هوشمند بر روی تصاویر را امکانپذیر می کند. تنظیمات این بخش، به سادگی شخصی سازی خواهند شد و شما به راحتی مستوانید تضاویر خود را با توضیحات هوشند در سایت قرار دهید.