دوره خاص زبان HTML و CSS برای المنتور

شخصی سازی بیشتر با یادگیری زبان وبسایت

مدرس دورهامیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی

6 ساعت
90 جلسه
ضمانت بازگشت وجه

معرفی دوره

میتوان گفت زبان HTML و CSS پایه‌های وب هستند و هرکسی که بخواهد در دنیای وب کاری تخصصی انجام دهد، نیاز به دانش در این زمینه پیدا خواهد کرد. در‌ این دوره قصد داریم‌ به صورت کامل به یادگیری html و همچنین زبان CSS بپردازیم. در این دوره تلاش کردیم که از مثال های کوچک و کاربردی استفاده کنیم. تا مطالب به صورت کامل برای شما عزیزان قابل فهم باشد. نکات اصلی مباحث HTML و CSS، به زبان ساده بیان شده تا به آسانی برای شما قابل درک باشند.

یکی از ویژگی های مهم دوره، روند تکامل آن است. یعنی آموزش از پایه و سطح مقدماتی شروع، و به سطح پیشرفته منتهی می شود. در فصل آخر با استفاده از دانش و مهارت کسب شده، به استفاده از آن در صفحه ساز المنتور و ابزارک های آن می پردازیم. یعنی یاد میگیریم که چگونه اگر یک ابزارک برای ما قابل شخصی سازی نبود. بتوانیم تا حد امکان تنظیمات آن را بهینه کنیم.

سرفصل های دوره

مهارت ساده اما ضروری

زبان HTML و CSS جز پایه ترین زبان های حال حاضر دنیای وب محسوب می‌شود. و الفبای طراحی سایت توسط این دو زبان معرفی می‌شوند. یادگیری این دو زبان به ما کمک می‌کند که بتوانیم یک درک درست از ساختار صفحه بندی و ظاهر وب سایت داشته باشیم. 

هنگامی ما با ساختار و تگ ها آشنا شویم، اینجاست که می توانیم تغییرات دلخواه خود را بر روی وب سایت عملی کنیم. حتی اگر صفحه ساز المنتور برخی از نیازهای ظاهری شمارا نتواند بر طرف کند. با یادگیری این مهارت ساده و سرگرم کننده میتوانیم تغییرات دلخواه خود را حتی بر روی ابزارک های المنتور اعمال کنیم.

این دوره مناسب چه افرادی است؟
این دوره مناسب چه افرادی نمی‌باشد؟

نمونه آموزش دوره

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

سوالات متداول

در فصل 3 دوره؛ آشنایی مختصر به المنتور کمک کننده شما خواهد بود. در غیر این صورت این دوره هیچگونه پیش نیازی ندارد.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و بلافاصله پس از خرید به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت

المنتور در عین سادگی بسیار گسترده و پیشرفته است و صرف اینکه فقط شما یک آشنایی کلی با این افزونه داشته باشید نمی تواند کافی باشد. و برای اینکه بتوانید تمامی نیاز های خود را برآورده نمایید این دوره آموزشی می تواند به شما بسیار کمک کند.

بعد از خرید دوره، تمامی جلسات دوره به صورت دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت

این دوره بدون نیاز به افزونه توسعه یافته است. و شما میتوانید از نسخه رایگان المنتور جهت پیشرفت آموزش استفاده نمایید.

دوره خاص زبان HTML و CSS برای المنتور

شخصی سازی بیشتر با یادگیری زبان وبسایت