دوره پیشرفته طراحی فیلتر برای انواع محتوا

آموزش افزونه جت اسمارت فیلتر

مدرس دورهامیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی

4 ساعت
20 جلسه
ضمانت بازگشت وجه

معرفی دوره

همیشه ساخت فیلتر برای محتوا و محصولات یک چالش مهم و جدی در  وردپرس محسوب شده است. چرا که با وجود انواع مدل فیلتر سازی این کار را پیچیده کرده است. خوشبختانه با وجود افزونه جت اسمارت فیلتر این کار برای ما به آسانی قابل انجام شده است. در این دوره یاد میگیریم که چگونه بتوانیم از تمامی امکانات این افزونه استفاده کنیم. لازم به توضیح است که افزونه اسمارت فیلتر هیچگونه محدودیت در نوع محتوا ندارد.

استفاده هوشمند از نتایج فیلتر شده

یکی از ویژگی های مهم افزونه اسمارت فیلتر استفاده از انواع مدل های فیلتر بر روی یک محصول قابل اعمال است.

در این دوره شما یاد میگیرید که چگونه با استفاده ایجاد چندین فیلتر برای یک دسته از محصولات، کابران بتوانید محصول مورد علاقه خود را با استفاده از فیلتر به نتیجه مطلوب خود برسند. 

استفاده از سیستم چند وجهی

در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه به کاربران این امکان را بدهید که بتوانند از چندین فیلتر به صورت همزمان استفاده کنند

فیلتر داینامیک

همه فیلترها مجهز به AJAX هستند و فورا بدون بازگذاری دوباره صفحه اعمال می‌شوند. نکات لازم جهت استفاده از این سیستم در این دوره آموزش داده می شود.

استفاده از سیستم سلسته مراتبی

در این دوره یاد میگیرید که چگونه چندین فیلتر به  صروت سلسله مراتبی را ترکیب کنید تا یک مسیر را نشان دهید تا سازماندهی مناسبی برای به نتیجه رسیدن مناسب کاربران صورت بگیرید. 

 

سرفصل های دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟
این دوره مناسب چه افرادی نمی‌باشد؟

سوالات متداول

آشنایی مختصر به المنتور کمک کننده شما خواهد بود. در غیر این صورت این دوره هیچگونه پیش نیازی ندارد.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و بلافاصله پس از خرید به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت

آموزش افزونه جت اسمارت فیلتر در این دوره، خارج از مباحث المنتور می باشد و روند بر اساس تجربه تهیه و ضبط شده است. المنتور در عین سادگی بسیار گسترده و پیشرفته است و صرف اینکه فقط شما یک آشنایی کلی با این افزونه داشته باشید نمی تواند کافی باشد. و برای اینکه بتوانید تمامی نیاز های خود را برآورده نمایید این دوره آموزشی می تواند به شما بسیار کمک کند.

بعد از خرید دوره، تمامی جلسات دوره به صورت دانلودی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

تنها افزونه مورد نیاز در این دوره، افزونه حت اسمارت فیلتر است. نسخه بدون بروزرسانی و بدون پشتیبانی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. جهت دریافت نسخه های بروزتر افزونه حتما باید این افزونه ار تهیه بفرمایید.

دوره پیشرفته طراحی فیلتر برای انواع محتوا

آموزش افزونه جت اسمارت فیلتر

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور