0 تا 100 طراحی سایت آموزشی در بستر المنتور

دوره طراحی سایت آموزشی با افزونه لرن دش و المنتور

مدرس: پویا عمادی
زمان دوره

5 ساعت

تعداد جلسات

25 آموزش

7 روز ضمانت

بازگشت وجه

معرفی دوره

این روزها آموزش مجازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و وبسایت های آموزشی طرفدار های زیادی کسب کرده اند. در این دوره قصد داریم به طراحی یک سایت آموزشی در بستر صفحه ساز المنتور و افزونه لرن دش بپردازیم. شما با دیدن این دوره قادر خواهید بود بدون هیچ مشکلی دوره های خود را در وبسایت خود منتشر کرده و کسب درآمد کنید. با دیدن این دوره آموزشی می توانید یک سایت آموزشی ال ام اس محور داشته باشید. در این مجموعه آموزشی، نحوه ایجاد دوره با افزونه لرن دش و ترکیب آن با صفحه ساز المنتور و دو افزونه ووکامرس و جت انجین را به خوبی یاد می گیرید و می توانید یک سایت آموزشی کاملا داینامیک و پویا با المنتور طراحی، و از طریق فروش دوره کسب درآمد نمایید.

سرفصل های دوره

اصول داینامیک سازی سایت

هیچ افزونه ای به تنهایی کامل نیست

از ویژگی های ممتاز این دوره آموزشی ادغام چند افزونه فوق العاده در یک وبسایت وردپرسی است. ما در این دوره چهار افزونه لرن دش ، المنتور ، جت انجین و ووکامرس را باهم ادغام می کنیم و وبسایت خود را به یک ابر وبسایت آموزشی تبدیل می کنیم.

حتی اگر مایل نیستید وبسایت آموزشی داشته باشید می توانید با یادگیری اطلاعات این دوره برای مدارس ، آموزشگاه ها ، شرکت ها و … وبسایت هایی فوق العاده طراحی کنید و درآمد خوبی کسب نمایید.

لرن دش
ووکامرس
جت انجین
المنتور

نمونه آموزش های دوره

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
این دوره مناسب چه افرادی است؟
این دوره مناسب چه افرادی نمی‌باشد؟

سوالات متداول

برای بهره مندی کامل از این دوره شما نیاز دارید که یک آشنایی کلی با صفحه ساز المنتور داشته باشید. در صورتی که هنوز با صفحه ساز المنتور آشنایی ندارید می توانید به همراه این دوره از آموزش های رایگان ما در سایت استفاده کنید.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار می گردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به پلیر مخصوص این دوره دسترسی خواهید داشت.

همان طور که در توضیحات بالا بیان شد هدف ما در این آموزش ادغام افزونه لرن دش با المنتور و جت انجین هست.بنابراین با دیدن این آموزش می توانید اطلاعات خود را تکمیل نمایید.

بعد از خرید دوره، با استفاده از پلیر مخصوص شما به محتویات دوره دسترسی خواهید داشت.

افزونه المنتورپرو، جت انجین به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین شما می‌بایست افزونه لرن دشت را از یکی از مارکت های ایرانی خریداری نمایید

البته نگران نباشید! برای شما از مارکت مورد نظر تخفیفی  جهت تهیه افزونه معرفی خواهیم کرد.

این دوره برای اولین بار است که در فضای وب فارسی ارائه می شود. شما با آموختن اطلاعات این دوره قادر خواهید بود پروژه های چندین میلیونی طراحی کرده و از این طریق کسب در آمد نمایید. همچنین نسبت به سرفصل ها و تکمیل بودن پروژه قیمت این دوره بسیار مقرون به صرفه می باشد

شروع قیمت |

شروع قیمت |

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور