مینی دوره طراحی مگامنو

طراحی مگامنو با افزونه المنتورپرو و بدون افزونه جانبی

مدرس

امیرمحمد معلمی

طول دوره

3 ساعت

تعداد جلسات

11 جلسه آموزشی

معرفی دوره

در مینی دوره طراحی مگامنو با افزونه المنتور ما از ویرایشگر کانتینر المنتور استفاده می کنیم. اگر هنوز از ویرایشگر قدیمی استفاده می کنیم این دوره می تواند بهانه خوبی برا آشنایی با ویرایشگر کانتینر باشد. در این دوره هیچ افزونه‌‌ای به غیر از المنتور و المنتورپرو جهت طراحی مگامنو استفاده نمی شود. همچنین راهکارهای بهینه برای طراحی به شما معرفی می شود. در انتها نیز مگامنو را در نمایشگرهای تبلت و موبایل بصورت دقیق و جزئی بهینه میکنیم.

فقط المنتورپرو

در این دوره تنها از افزونه المنتورپرو استفاده کرده ایم، و هیچ افزونه جانبی دیگری جهت طراحی مگامنو استفاده نشده است.

طراحی واکنشگرا

با اینکه مگامنو یک منو گسترده محسوب می شود. اما تمامی تلاش خود را کردیم تا نتیجه طراحی در نمایشگرهای تبلت و موبایل بهینه شود

4 طرح منحصر

چالش های طراحی 4 پروژه بگونه ای طراحی شده است که شما بتوانید هز طراحی را براحتی پیاده سازی نمایید.

جلسات مینی دوره طراحی مگامنو

چرا مگامنو؟

وب سایت خود را شیک تر کنید: ایجاد یک منوی بزرگ با چیدمان چشمگیر یکی از مراحل مهم برای بهبود ظاهر سایت است. شما حتی می توانید تصاویری مانند تصاویر و آیکون ها را به مگا منو اضافه کنید تا آن را بصری تر کنید. چنین منوی مدرن و چشم نوازی باعث می شود که وب سایت شما کمتر خسته کننده شود و در نگاه اول تاثیر فوق العاده ای برای کاربران ایجاد کند. مگا منوها تعامل کاربر را بهبود می بخشد  اگر یک مگا منو به خوبی سازماندهی نشده باشد یا از نظر بصری به هم ریخته باشد، یا اگر تعاملات را به خوبی ساختارمند نکنید، نتیجه معکوس خواهد داشت و تجربه کاربری ضعیفی ایجاد می کند.

طرح های دوره

سوالات متداول

کافیست آشنایی جزئی با افزونه المنتور و ووکامرس داشته باشید. به دلیل وجود آموزش کانتینر این دوره برای کاربران مبتدی نیاز مناسب است.

پیش نیاز دوره افزونه المنتوپرو می باشد. در نتیجه کاربر در صورتی که این افزونه را ندارد می بایست آنرا از قبل تهیه کرده باشد.

پس از انجام سفارش، در لحظه برای شما لایسنس ارسال می شود تا به محتوای دوره  دسترسی داشته باشید.

دو سیستم عامل و یا دو کاربر بصورت همزمان میتوانند به محتوای دوره دسترسی داشته باشند.

مدرس

امیرمحمد معلمی

طول دوره

3 ساعت

تعداد جلسات

11 جلسه آموزشی

شروع قیمت | 99,000

شروع قیمت | 169,000 تومان

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور