دوره جامع افزونه المنتورپرو دیزاین

یادگیری اصول طراحی UI در المنتور

مدرس دورهامیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی

12 ساعت
50 جلسه
ضمانت بازگشت وجه
experience

نگاهی سه جانبه

تجربه، علم و مهارت

ui

آموزش کامل

مفاهیم و مهارت‌ UI

project-management

پروژه محور

انجام دو پروژه عملی

در این دوره چه یاد می‌گیرم؟

1

یادگیری اصول طراحی (UI): مبانی درست طراحی و استفاده از فونت، رنگ، تصویر، آیکون و … که به شما درک درستی از طراحی می‌دهد. 

2

پیاده سازی اصول UI با المنتور: استفاده صحیح و درست از امکانات و ابزارهای المنتور در طراحی صفحات سایت به صورت پروژه 

3

طراحی قالب با المنتور: 0 تا 100 طراحی یک قالب وردپرس به همراه استفاده از قوانین UI در این دوره طراحی می‌شود. 

المنتور بدون مرز

در هنگام استفاده از المنتور هیچ مرزی برای طراحی وجود ندارد. طراحی اصولی یکی مشکلات افرادی است که روزانه با المنتور دستو پنجه نرم می کنند. در این دوره شما با متدها و استانداردهای لازم جهت طراحی و توسعه صفحات با استفاده المنتور را آموزش خواهید دید.

آموزشی مبتنی بر اصول

در این دوره آموزشی مراحل و تکنیک های روز طراحی UI به صورت عملی به شما آموزش داده خواهد شد. شما در پایان دوره توانایی طراحی UI استاندارد برای یک وبسایت و همچنین طراحی صفحات داخلی آن را خواهید داشت.

سرعت درعملکرد

برای طراحی صفحات وب سایت المنتور به عنوان یک ابزار عمل می‌کند. و اگر شما مهارت استفاده از این ابزار قدرمند را در طراحی صفحه صفحات خود نداشته باشید. عملا وقت زیادی را از شما می‌گیرد. با استفاده از اصول طراحی به عملکرد خود سرعت بدهید.

لذت از تجربه کاربری

طراحی رابط کاربری، بخش مهمی از ایجاد یک تجربه مثبت با یک محصول یا خدمات است. رابط کاربری باعث می شود تا یک محصول در دید کاربر چطوری باشد، در این دوره کاربران می‌توانند در هنگام تعامل با محصول و یا خدمات، تمام نیازهای خود را برطرف می‌کنند و همچنین از تجربه خود لذت ببرند.

اهداف کلی دوره

مخاطبین دوره

سرفصل های دوره

کمپ عیب یابی

با همکاری تعدای از  کاربران ایران المنتور چند وب سایت جهت برسی دقیق جزئیات در طراحی صفحات با استفاده از المنتور مورد بازبینی قرار میگیرد. پس از بازبینی و پیدا کردن موارد هدف، به اصلاح آنها پرداخته می شود.

نمونه آموزش های دوره‌

پخش ویدیو
شماره یک
قوانین واکنشگرایی
پخش ویدیو
شماره دو
ایجاد انواع دکمه
پخش ویدیو
شماره سه
قوانین طراحی سایدبار
پخش ویدیو
شماره چهار
پیاده سازی Design Guide
پخش ویدیو
شماره پنج - بدون صدا
طراحی صفحه محصولات ایران المنتور

مدرس دوره

امیرمحمد معلمی - موسس ایران المنتور

صفحه ساز المنتور به عنوان حرفه‌ای ترین افزونه طراحی صفحات وب‌سایت به شمار می‌آید. اما زیبایی و طراحی اصولی صفحات هیچگونه ارتباطی با این افزونه ندارد. و این خود شما هستید که تاثیر مستقیم بر روی زیبایی صفحات سایت خود دارد. المنتور صرفا ابزارهای‌ لازم را د اختیار شما قرار میدهد. نزدیک به 3 سال تجربه تخصصی کار با المنتور را دارم و میتوانم به شما بگویم که در کنار المنتور یادگیری فنون طراحی UI یک نیاز ضروری و حتمی محسوب می‌شود.

سوالات متداول

این دوره آموزشی بعد از 3  سال تجربه تهیه و منتشر شده است. اشتباهی که خیلی از کابران دچار آن می‌شوند فکر میکنند که المنتور یک افزونه تمام عیار در طراحی می‌باشد. صرفا المتنور یک ابزار طراحی دقیق است که بدون داشتن دانش طراحی نمی‌توان به نتیجه مطلوبی دست پیدا کرد.

تنها پیش نیاز شرکت در این دوره یادگیری المنتور می باشد که مسیر آموزش به صورت رایگان در سایت موجود می باشد. مشاهده آموزش رایگان المنتور

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به پلیر مخصوص این دوره دسترسی خواهید داشت.

بعد از خرید دوره، یک پلیر دانلود می‌کنید. که با استفاده از این پلیر می توانید به جلسات دوره دسترسی داشته باشید. همچنین ویدئوها همیشه به صورت افلاین در کامپیوتر شما می‌مانند.

پس از خرید دوره، در کنار ویدئوهای آموزشی افزونه المنتورپرو نیز به پنل کاربری شما اضافه خواهد شد.

دوره جامع افزونه المنتورپرو دیزاین

یادگیری اصول طراحی UI در المنتور

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور