دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی با المنتور

این دوره در حال بروزرسانی می‌باشد...

معروفی دوره

در این دوره آموزشی از صفر تا 100 طراحی یک قالب فروشگاهی با المنتور را یاد می گیریم. قطعا تا الان از قالب های آماده رایگان و غیر رایگان زیادی استفاده کرده اید. اما هیچ وقت این قالب ها نیاز شما را بر طرف نخواهند کرد. بهترین کار طراحی یک قاب شخصی و سفارشی می باشد. ما در این دوره به شما یاد می دهیم که چگونه یک قالب سفارشی و حرفه ای بدون نیاز به کدنویسی با استفاده از افزونه المنتور طراحی کنید.

سرفصل‌ های دوره

برای مشاهده جلسات هر سرفصل، روی آن کلیک کنید

مخاطبین دوره

این دوره مناسب چه افرادی است؟

این دوره مناسب چه افرادی نیست؟

سوالات متداول

مهم ترین پیش نیاز این دوره داشتن انگیزه و کوشش برای یادگیری و کسب درآمد است. علاوه بر این یک رایانه شخصی هم نیاز دارید تا بتوانید طراحی سایت فروشگاهی خود را شروع کنید

قدم اول برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، مهارت طراحی سایت می باشد. با شرکت در این دوره، به به جای صرف وقت جهت کسب مهارت های برنامه نویسی شما یاد خواهید گرفت که چگونه به صورت کامل و در کمترین زمان سایت خودتان را طراحی و راه اندازی نموده و تمرکز خود را بر روی توسعه و گسترش فروش آنلاینتان بگذارید.

بله، این دوره یک دوره جامع و کامل می باشد و در کنار اینکه شما به تمامی بخش های المنتور مسلط می شوید،نکات و ترفند های مربوط به المنتور را نیز یاد خواهید گرفت و از تجربه چندین ساله ما در نحوه کار با این افزونه بهره مند خواهید شد. 

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به فایل های این دوره دسترسی خواهید داشت.

 تسلط بر طراحی سایت فروشگاهی می تواند مهارت شما را برای طراحی هر سایتی تضمین کند. با اینکه تفاوت های در نوع سایتهای مختلف از قبیل خبری، آموزشی و … وجود دارد اما یکی از پر چالش ترین انواع سایتها، سایت فروشگاهی می باشد. ما در این دوره تمامی تلاش خود را کرده ایم که بتوانید یک سایت فروشگاهی حرفه ای و بروز را طراحی و پیاده سازی کنید.

مشخصات دوره

این دوره در حال بروزرسانی می‌باشد...

مدرس دوره

امیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی - موسس وبسایت ایران المنتور

سال ها با استفاده از برنامه نویسی وب سایت های گوناگونی را طراحی کردم. در این مسیر با المنتور آشنا شدم و متوجه شدم که طراحی سایت بدون برنامه نویسی دیگه یک رویا نیست. اطمینان دارم که آینده وردپرس متعلق است به المنتور – به همین دلیل تصمیم به راه اندازی وب سایت ایران المنتور کردم تا در آینده وردپرس بتونم سهمی داشته باشم.