دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی

طراحی 0 تا 100 فروشگاه اینترنتی با المنتور

مدرس دورهامیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی

50 ساعت
150 جلسه
ضمانت بازگشت وجه

معرفی دوره

اگر مدت زیادی هست که با استفاده از وردپرس فروشگاه خود را مدیریت می‌کنید. حتما برای توسعه بهتر فروشگاه خود از قالب های متعددی استفاده کردید. اما میتوان با جرات گفت که هیچکدام از قالب های موجود در سطح اینترنت نمی‌تواند تمامی نیازهای شما را برآورده کند. چرا که هیچ قالبی نیست که بتواند تمامی ابعاد سلیقه ای شما را تحت پوشش قرار دهد.

برای شخصی کردن یک قالب روش های زیادی وجود دارد. اما به لطف افزونه المنتورپرو ساخت یک قالب فروشگاهی کاملا اختصاصی به راحتی فراهم شده است. فقط کافیست نحوه درست کار کاردن با المنتتورپرو و افزونه های جانبی را یاد بگیرید. در دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی با المنتور تمامی قسمت های مورد نیاز برای داشتن یک قالب فروشگاهی آموزش داده شده است.

سرفصل های دوره

مزایا شرکت در دوره

آموزش ساخت صفر تا 100 طراحی یک قالب فروشگاهی

سرفصل های دوره به صورتی است که برای افراد مبتدی هیچ آشنایی با دنیای وب ندارند ومناسب است تا افرادی که نسبتا با وردپرس و المنتور آشنایی خوبی دارند. در این دوره از قدم صفر شروع و تا تبدیل شدن به یک طراح سایت قوی آماده سازی شده است.

آموزش هدفمند المنتورپرو و افزونه های جانبی جهت توسعه یک فروشگاه اینترنتی

در این دوره تلاش شده روند آموزش ویژه ساخت یک قالب فروشگاهی با تمامی جزئیات و نکات لازمی که یک فروشگاه نیاز دارد مورد برسی قرار بگیرد.

آموزش ساخت پنل کاربری حرفه ای مبتنی بر نیاز روز

آموزش ساخت صفحه ورود و ثبت نام و همچنین ثبت نام با پیامک و معرفی سامانه پیامکی بهینه و تمامی بخش های مهم و جزئی در این دوره آموزش داده شده است.

آموزش بصری UI-UX در کنار طراحی قالب فروشگاه

علاوه بر آموزش فنی و تخصصی تلاش شده تا موارد مروبط به زیبایی و کاربر پسند بودن قالب فروشگاهی با دقت انجام شود. همچنین برای تهیه این آموزش از 5 سایت الگو برداری دقیقی صورت گرفته است. این وب سایت ها عبارت اند از دیجیکلا، تیمچه، باسلام و دو سایت مرتبط با محصولات ساخته شده در دوره

طراحی پنل تنظیمات

اگر طراح سایت هستید و قصد دارید که پروژه خود را تحویل دهید. قطعا نمیتوان به کارفرما نحوه کار با وردپرس، ووکامرس و المنتور را یاد داد. برای همین ما بخشی در پنل پیشخوان وردپرس طراحی کردیم که شما میتوانید با توسعه آن بخشی از نیازهای اولیه کارفرما جهت تغییر تنظیمات سایت را به صورت بصری طراحی کنید.

نمونه آموزش های دوره

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دوره ای مبتنی بر تجربه

این دوره مناسب چه افرادی است؟
این دوره مناسب چه افرادی نمی‌باشد؟
تصاویر فروشگاه ساخته شده

بهینه شده برای موبایل

سوالات متداول

مهم ترین پیش نیاز این دوره داشتن انگیزه و کوشش برای یادگیری و اعتماد داشتن به افزونه المنتور پرو می باشد.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به پلیر مخصوص این دوره دسترسی خواهید داشت.

بله، این دوره کاملا برای تمامی افرادی که هیچگونه آشنایی با دنیای وب ندارند کاربری و عملی بوده و در انتهای این دوره آموزشی میتوانید قالب فروشگاهی خود را طراحی و همچنین به یک طراح سایت تبدیل شوید.

این دوره آموزشی بعد از چندین سال تجربه تهیه و منتشر شده است. و به جرات می توان گفت المنتور در عین سادگی بسیار گسترده و پیشرفته است و صرف اینکه فقط شما یک آشنایی کلی با این افزونه داشته باشید نمی تواند کافی باشد. و برای اینکه بتوانید تمامی نیاز های خود را برآورده نمایید این دوره آموزشی می تواند به شما بسیار کمک کند.

از آنجایی که ما در این دوره آموزشی یک قالب را از صفر تا صد طراحی می کنیم پس مطمئن باشید که می توانید به این مهارت با تلاش و کوشش هرچه سریع تر برسید.

در صورتی که از سیستم آموزش و نحوه تدریس راضی نیودید ما این امکان را به شما می دهیم که تا 7 روز پس خرید دوره آموزشی بدون هیچ پیش شرطی مبلغ شما به صورت کامل بازگشت داده شود.

بعد از خرید دوره، یک پلیر دانلود می‌کنید. که با استفاده از این پلیر می توانید به جلسات دوره دسترسی داشته باشید. همچنین ویدئوها همیشه به صورت افلاین در کامپیوتر شما می‌مانند.

بله تمامی افزونه هایی که در روند توسعه کار به کار گرفته می شود به همراه ویدئو های آموزشی در پنل کاربری شما موجود می باشد.

تمامی کاربرانی که محصولات زیر را از سایت ایران المنتور خریداری کرده باشند می‌توانند با ارسال تیکت نسبت به دریافت کد تخفیف جهت کسر خرید قبلی خود اقدام نمایند.

  • دوره جامع افزونه المنتورپرو پلاس
  • دوره جامع افزونه جت انجین
  • المنتورپرو – پکیج Expert
  • المنتورپرو – پکیج plus

توجه کنید که در صورتی میتوانید نسبت به کدتخفیف اقدام کنید که دوره به صورت پیشفرض تخفیف لحاظ نشده باشد.

دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی

طراحی 0 تا 100 فروشگاه اینترنتی با المنتور