آیکون های سفارشی

نویسنده : ایران المنتور
2 دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 30 آبان, 1401
آیکون های سفارشی در المنتور

استفاده از آیکون ها در طراحی صفحات مختلف به کاربران کمک میکند تا کاربرد بخش های خاصی از وب سایت را بهتر درک کننند و باعث تسریع روند اطلاع مفهوم محتوا و انتقال اطلاعات میگردد. در نسخه Elementor pro 2.6 مجموعه  کاملی از آیکون های متنوع با عناوین مختلف متناسب با تمام نیاز های طراحی صفحات مختلف در اختیار کاربران قرار گرفته است همچنین علاوه بر آیکون های موجود در بخش Icon Library،  مجموعه ای کامل از فونت های مربوط به آیکون ها را در اختیار دارید که میتوانید به سادگی مجموعه منتخب و مورد نظر خود را در قالب یک فایل زیپ دریافت و بارگذاری کنید و به توسعه بخش های مختلف وب سایت خود بپردازید.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

آیکون های سفارشی

کتابخانه آیکون ها

مجموعه 1500 آیکون کاربردی و متنوع که با رابط کاربری بسیار ساده در بخش کتابخانه آیکون های المنتور موجود است. برای استفاده از بخش کتابخانه کافیست بعد از انتخاب ابزار آیکون با کلیلک بر روی گزینه icon libarary وارد بخش کتابخانه شوید و از آیکون مدنظر خود را درج کنید.

اضافه کردن آیکون های سفارشی

اضافه کردن آیکون های سفارشی و استفاده از سرویس های مرجع تولید کننده فونت آیکون به شما این قابلیت را میدهد تا از مجموعه نامحدودی از آیکون ها به طراحی و توسعه بخش های مختلف وب سایتتان بپردازید.  سرویس های icomoon ، fontello و fontastic که به شما قابلیت طراحی  را میدهد و به شما این امکان را میدهد که آیکون های موردنیاز و منتخب خود را سفارشی و آپلود کنید. استفاده از این سرویس ها بسیار ساده میباشد آیکون های انتخاب کرده را که با فرمت svg در قالب یک فایل zip دریافت میکنید در المنتور بارگذاری کنید. مسیر بارگذاری فایل ها به این گونه است که باید وارد پیشخوان وردپرس شوید از نوار پیشخوان وردپرس> المنتور > custom icons > add new فایل دریافتی را بارگذاری کنید تا مجموعه دریافتی تان در بخش کتابخانه اضافه شود و همیشه در دسترس شما قرار گیرد.

هیچ تفاوتی ندارد که از کدام مرجع آیکون های خود را انتخاب کرده اید آیکون های مرتبط با پست های خود را اضافه کنید و یک طراحی منحصر به فرد را انجام دهید.

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور