OFF

%40

افزونه المنتور پرو
ویژه روز فناوری اطلاعات

آیکون های سفارشی

آیکون های سفارشی در المنتور

استفاده از آیکون ها در طراحی صفحات مختلف به کاربران کمک میکند تا کاربرد بخش های خاصی از وب سایت را بهتر درک کننند و باعث تسریع روند اطلاع مفهوم محتوا و انتقال اطلاعات میگردد. در نسخه Elementor pro 2.6 مجموعه  کاملی از آیکون های متنوع با عناوین مختلف متناسب با تمام نیاز های طراحی صفحات مختلف در اختیار کاربران قرار گرفته است همچنین علاوه بر آیکون های موجود در بخش Icon Library،  مجموعه ای کامل از فونت های مربوط به آیکون ها را در اختیار دارید که میتوانید به سادگی مجموعه منتخب و مورد نظر خود را در قالب یک فایل زیپ دریافت و بارگذاری کنید و به توسعه بخش های مختلف وب سایت خود بپردازید.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

آیکون های سفارشی

کتابخانه آیکون ها

مجموعه 1500 آیکون کاربردی و متنوع که با رابط کاربری بسیار ساده در بخش کتابخانه آیکون های المنتور موجود است. برای استفاده از بخش کتابخانه کافیست بعد از انتخاب ابزار آیکون با کلیلک بر روی گزینه icon libarary وارد بخش کتابخانه شوید و از آیکون مدنظر خود را درج کنید.

اضافه کردن آیکون های سفارشی

اضافه کردن آیکون های سفارشی و استفاده از سرویس های مرجع تولید کننده فونت آیکون به شما این قابلیت را میدهد تا از مجموعه نامحدودی از آیکون ها به طراحی و توسعه بخش های مختلف وب سایتتان بپردازید.  سرویس های icomoon ، fontello و fontastic که به شما قابلیت طراحی  را میدهد و به شما این امکان را میدهد که آیکون های موردنیاز و منتخب خود را سفارشی و آپلود کنید. استفاده از این سرویس ها بسیار ساده میباشد آیکون های انتخاب کرده را که با فرمت svg در قالب یک فایل zip دریافت میکنید در المنتور بارگذاری کنید. مسیر بارگذاری فایل ها به این گونه است که باید وارد پیشخوان وردپرس شوید از نوار پیشخوان وردپرس> المنتور > custom icons > add new فایل دریافتی را بارگذاری کنید تا مجموعه دریافتی تان در بخش کتابخانه اضافه شود و همیشه در دسترس شما قرار گیرد.

هیچ تفاوتی ندارد که از کدام مرجع آیکون های خود را انتخاب کرده اید آیکون های مرتبط با پست های خود را اضافه کنید و یک طراحی منحصر به فرد را انجام دهید.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

2 پاسخ

  1. سلام. آیا فقط فونت آیکون های سایت های icomoon ، fontello و fontastic رو میشه وارد المنتور کرد؟
    چون من هر کاری کردم نتونستم وفنت آیکون سایتهای دیگر رو وارد کنم. راهی داره؟

    1. سلام
      بله فقط از این سایت ها امکان درج آیکون وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل