دسته بندی آموزش ها

سر فصل ها

قالب hello elementor

قالب hello elementor صرفا یک قالب سازگار با افزونه المنتور می باشد و هیچ تنظیمات خاصی برای پیکربندی آن وجود ندارد. همین امر موجب شده است تا یک سری از کاربران هنگام نصب قالب دچار سر در گمی شوند. لازم به توضیح است که این قالب صرفا یک صفحه سفید است و هیچ تغییری در ظاهر وب سایتتان ایجاد نمی کند . تنها و مهم ترین مزیت این قالب این است که صفحه ساز المنتور با آن سازگاری کاملی دارد و طراحی بخش مختلف وب سایت به عهده المنتور خواهد بود. در ادامه این مطلب به نحوه ساخت بخش های مهم وب سایت از قبیل عرض صفحات، ساخت هدر و فوتر سایت اشاره می کنیم.

قالب hello elementor

ایجاد عرض سفارشی

برای سفارشی سازی عرض محتوا و صفحات سایت ابتدا باید به مسیر پیشخوان وردپرس > المنتور > تنظیمات > تب استایل مراجعه کرده و در قسمت عرض محتوا عرض دلخواه خود را وارد نمایید . در صورتی که این قسمت را خالی بگذرید عرض 1440px به صورت پیش فرض اعمال خواهد شد.

ساخت فهرست

قبل از ساخت هدر از مسیر پیشخوان وردپرس > نمایش > فهرست ها فهرستی برای سایت خود طراحی کنید . در صورتی که محتوا خاصی ندارید موقتا فهرستی برای نمایش ایجاد کنید تا در مراحل ساخت هدر وب سایت به مشکل بر نخورید. 

قالب hello elementor

ساخت هدر

پس از اینکه فهرست خود را ایجاد کردید از مسیر پیشخوان وردپرس > قالب ها > افزون جدید را انتخاب کنید. و نوع قالب را بر روی Header قرار دهید. سپس نامی برای آن یاداشت کنید و در نهایت قالب خود را ایجاد کنید . پس از بالا آمدن قالب شما میتوانید از یکی از قالب های هدر از پیش ساخته شد استفاده کنید. 

در نهایت قالب خود را انتشار دهید و بر تمامی صفحات وب سایت مطابق عکس اعمال کنید

ساخت فوتر

برای ساخت فوتر طبق ساخت هدر عمل می کنیم از پیشخوان وردپرس > قالب ها > افزودن جدید را انتخاب کنید. و نوع قالب را در این قسمت بر روی Footer قرار دهید. مجدد نامی برای انتخاب کنید و قالب خود را ایجاد کنید . مجدد می توانید از قالب های پیش ساخته استفاده کنید و در نهایت به تمامی بخش های وب سایت خود اعمال کنید

طراحی قالب با المنتور

طراحی قالب با المنتور

طراحی قالب با المنتور قابلیت ارزنده و متمایزی است که به شما در طراحی و توسعه یک قالب اختصاصی وردپرسی کمک میکند حتما از قالب های آماده وردپرسی استفاده و از آنها برای توسعه وب

ادامه مطلب

8
دیدگاه

avatar
6 دیدگاه نویسنده
حسینیsinairanelementorالکتروصنعتAmiRmOhammad اخرین دیدگاه های نویسنده
مصطفی شیری زاده
مهمان
مصطفی شیری زاده

واقعاً مفید بود برای من
خدا اموات شمارو رحمت کنه
خیلی به دردم خورد
مونده بودم چیکار کنم

الکتروصنعت
مهمان
الکتروصنعت

واقعا ازتدریس شما لذت بردم . من خودم دبیرم ولی از تدریس شما حسابی خوشحال و استفاده کردم . ممنونم

sina
مهمان
sina

اموزشاتونو دیدم بسیار مفید بود خیلی ممنون ..
ی سوالی داشتم درمورد موشن اول ویدیو تون! با افتر افکت ساختیدش؟

حسینی
مهمان
حسینی

سلام
ممنون از آموزشتون
من میخوام یک سایت دانلود فایل راه اندازی کنم به نظر شما یک قالبی خریداری کنم که با المنتور ساخته شده بهتره یا بیام از صفر با قالب هلو بسازم؟
البته در قالب آماده که میخوام بخرم چند جاش مشکل دارم مثلا صفحه آرشیو
نظر شما چیه؟

You can`t add more product in compare