%35

فروش ویژه المنتور بی‌نهایت

330 آموش اختصاصی

ساخت لایت باکس تصاویر با المنتور

نویسنده : امیرمحمد معلمی
بدون دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 18 شهریور, 1400

ایجاد لایت باکس تصاویر و ویدئو ها در المنتور. لایت باکس به ما در روند تصریح نمایش عکس ها و ویدئو ها در وب سایت کمک شایانی می کند. که در ادامه می توانید با تنظیمات و ایجاد لایت باکس آشنا شوید

آنچه در این مطلب می خوانید

نمایش تصویر و ویدئو به صورت لایت باکس

لایت باکس یکی از راه های نمایش جذاب محتوا های بصری وب سایت میباشد. با لایت باکس میتوانید تصاویر و ویدئو ها را در یک پنجره با پس زمینه برای کاربران نمایش دهید. و همچنین میتوانید برای نمایش تصاویر از اسلاید استفاده کنید.  با استفاده ار لایت باکس  تمرکز کاربران مستقیم روی تصاویر و ویدئو ها قرار میگیرد و باعث سهولت عملکرد آنها در رویت محتوا های بصری وب سایتتان میشود.

برای نمایش لایت باکس کلیک کنید

با افزونه المنتور میتوانید از این ویژگی در بخش های مختلف صفحات وب سایتتان استفاده کنید که در ادامه با نحوه فعال سازی و عملکرد لایت باکس آشنا میشویم.
به طور پیش فرض این ویژگی در تنظیمات افزونه المنتور فعال است .

میتوانید با رفتن به  پیشخوان وردپرس  > المنتور > تنظیمات > استایل  این گزینه را غیر فعال کنید.

تنظیمات کلی و ایجاد لایت باکس در المنتور

خرید افزونه jet menu
ابزار مگا منو افقی

در پنل طراحی المنتور منوی همبرگر که واقع در بالای صفحه گوشه سمت راست است کلیک کنید، وارد بخش تنظیمات کلی شوید تا از تب لایت باکس بتوانید تنظیمات ظاهری خود را اعمال کنید.

فعال سازی لایت باکس تصاویر و ویدئو ها

برای ایجاد ویژگی لایت باکس برای تصاویر کافیست در تب محتوا ابزاری که از آن برای نمایش تصاویرخود در نظر گرفته اید در بخش پیوند گزینه فایل رسانه ای را انتخاب کنید تا امکان فعال سازی لایت باکس برایتان نمایش داده شود

ساخت لایت باکس ویدیو با المنتور


توجه داشته باشید که ایجاد قابلیت لایت باکس برای ویدئو ملزم به این است که گزینه پوشش روی تصویر را فعال سازید تا امکان استفاده از قابلیت لایت باکس برایتان نمایش داده شود در غیر اینصورت نمایش لایت باکس ویدئو بدون پوشش تصویر امکان پذیر نیست.

ویجت سبد خرید سازنده صفحه محصول ووکامرس