آپدیت کردن افزونه ها در وردپرس

نویسنده : ایران المنتور
بدون دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 29 دی, 1400
آپدیت کردن افزونه ها در وردپرس

با استفاده ار افزونه های وردپرس می توانید ویژگی ها و قابلیت های جدیدی را به وب سایت خود اضافه کنید مانند اضافه کردن فرم های تماس، گالری عکس و غیره. شما باید همیشه افزونه های خود را روز کنید چرا که آپدیت کردن افزونه باعث می شود که سایت شما ایمن باشد. و باعث بهبود کیفیت کد و عملکرد وب سایت شما می شود همچنین برخی مشکلاتی که در افزونه ها وجود دارد در نسخه بروز، مشکلات رفع خواهد شد. اما مهم ترین مسئله امنیت وب سایت وردپرسی شما است. 

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

سیستم بروزرسانی وردپرس

WordPress یک سیستم بروزرسانی داخلی دارد که به طور خودکار روزرسانی ها را بررسی می کند و هنگامی که به روزرسانی هایی برای افزونه ها، و هسته اصلی وردپرس موجود باشد، اعلان ها را به شما نشان می دهد. برای دسترسی به این بخش از منو پیشخوان > بروزرسانی ها میتوانید لیست موارد مورد نیاز برای برزورسانی را مشاهده کنید.

امکان این وجود دارد که با بروزرسانی افزونه سایت شما دچار مشکلات جدی شود. به شدت پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام عمل بروزرسانی، از سایت خود یک نسخه پشتیبانی تهیه نمایید

در بخش افزونه ها شما می توانید افزونه های که نیاز به بروزرسانی دارند را مشاهده کنید.

همچنین می توانید از منو پیشخوان>افزونه ها، افزونه هایی که نیاز به بروز رسانی دارند را مشاهده کنید و روی هم اکنون به روز نمایید کلکی کنید تا افزونه اپدیت شود.

غیرفعال کردن افزونه های وردپرس

بخش منو پیشخوان>افزونه ها،کلکیک کنید و روی غیرفعال کردن کلیک کنید.

فعال بروزرسانی خودکار

با فعال سازی این بخش، این امکان برای شما فراهم شده که به محض دریافت نسخه جدیدی از افزونه، بدون دخالت شما این عمل انجام شود. برای فعال کردن این ویژگی مانند تصویر زیر تیک افزونه ها را بزنید و پس از آن با انتخاب کادر کارهای دسته جمعی، شما می توانید بروزرسانی خودکار افزونه را فعال یا غیرفعال کنید.

امکان این وجود دارد که نسخه جدید برخی از افزونه عملکرد سایت شما را دچار اخلال کند. پس به شما پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان بروزرسانی افزونه ها را به صورت خودکار فعال نفرمایید.

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور