دوره جامع آموزش جت انجین

افزایش کارایی المنتور با داینامیک کردن سایت

مدرس دورهامیرمحمد معلمی

امیرمحمد معلمی

9 ساعت
46 جلسه
ضمانت بازگشت وجه

معرفی دوره

در دوره جامع آموزش افزونه Jet Engine تمامی مباحث مربوط به داینامیک کردن سایت به صورت عملی آموزش داده می شود. داینامیک یا پویا سازی سایت این امکان را به شما می دهد که بتوانید علاوه بر افزودن ویژگی های متنوع به سایت وردپرسی، سرعت تغییرات و شخصی سازی آن را افزایش دهید.

آیا امکانات افزونه المنتور تمامی نیاز های شما را برآورده نمی کند ؟

میدانیم که افزونه المنتور تمامی نیاز های مارا نمی تواند برطرف کند. زیرا امکانات المنتور متوسل است به ویژگی های وردپرس و همین امر باعث شده است در توسعه وب سایت محدود باشیم. برای افزودن امکانات ما نیازمند این هستیم که از افزونه های جانبی بی شماری استفاده کنیم و همین امر باعث کندی در عملکرد وب سایت می شود. افزونه جت انجین یک افزونه پویا جهت توسعه و بهبود عمکرد سایت های وردپرسی می باشد. خصوصا اینکه این افزونه با المنتور سازگاری بسیار خوبی دارد و بعضی از امکانات آن برای المنتور طراحی شده است. اگر در نحوه استفاده از این افزونه مهارت کافی داشته باشیم دیگر به خیلی از افزونه های جانبی نیاز نخواهیم داشت و می توانیم امکانات بی شماری را به وب سایت وردپرسی خود اضافه کنیم.

آیا امکانات محدود المنتور شما را در استفاده از این افزونه دچار تردید کرده است ؟

در صورتی که یک نگاه قالب ساز به المنتور داشته باشید و قالب خود را با استفاده از المنتور توسعه داده باشید. پس از مدتی متوجه می شوید که محدودیتی در امکانات المنتور وجود دارد. و همین امر ممکن است شما را کلافه کرده باشد. برای مثال اگر قصد داشته باشید که یک اسلایدر حرفه ای برای محصولات خود طراحی کنید المنتور این امکان را به شما نمی دهد. شما می توانید با استفاده از ویژگی Listing افزونه جت انجین یک اسلایدر محصول حرفه ای با امکانات متنوع طراحی کنید. همانطور اکثر ضعف های المنتور با استفاده از این افزونه برطرف می شود و می توانید قالب سایت خود را تا جایی که می توانید شخصی سازی کنید.

سرفصل های دوره

مخاطبین دوره

این دوره برای چه کسانی مناسب است

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست

پیش به سوی داینامیک کردن سایت

برای دسترسی بهتر و سریع به بخش های مختلف سایت ما باید سایت خود را داینامیک کنیم. دیگر برای تغییر ظاهری یک بخش نیازی نیست که مراحل طولانی را طی کنیم. با پویا سازی سایت تنها با چند کلیک می توانیم عملیات شخصی سازی سایت خود را انجام دهیم. اگر برای کارفرما سایت طراحی می کنید دیگر نیازی نیست که نحوه کار کاردن با المنتور را به کارفرما یاد بدهید. برای مثال کافیست یک منو در پیشخوان وردپرس برای تغییر رنگ فوتر و هدر سایت با استفاده از جت انجین ایجاد کنید و با استفاده از متاباکس ها یک آیکون رنگ ساخته و آن را به هدر و فوتر سایت متصل کنید.

چرا سایت آگهی؟

به دلیل پیچیدگی هایی که سایت های آگهی دارند. بهترین پروژه ای که میتوانست امکانات این افزونه را به نمایش بگذارد، پروژه طراحی سایت آگهی بود. این دوره برای تمامی کسانی که از افزونه المنتور و المنتورپرو استفاده می کنند توصیه می شود. مهم نیست که سایت شما در چه حوزه ای مشغول کار است. این افزونه خیلی از نیازهای شمارا برآورده خواهد کرد. 

سوالات متداول

برای بهره مندی کامل از این دوره شما نیاز دارید که یک آشنایی کلی با صفحه ساز المنتور داشته باشد. در صورتی که هنوز با صفحه ساز المنتور آشنایی ندارید می توانید به همراه این دوره از آموزش های رایگان ما در سایت استفاده کنید.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به پلیر مخصوص این دوره دسترسی خواهید داشت.

همانطور که در توضیحات بالا گفتیم، المنتور محدودیت های زیادی دارد و برای اینکه بتوانید به المنتور ویژگی های متعددی اضافه کنید قطعا نیازمند افزونه های جانبی خواهید بود. یکی از قوی ترین و قدرتمندترین این افزونه ها، افزونه جت انجین می باشد.

افزونه جت انجین به دلیل امکانات بی شماری که دارد. علاوه بخش های قابل استفاده یک سری ماژول های غیر فعال نیز دارد. ما در این دوره تمامی ماژول های نهان جت انجین را به صورت اختصاصی و کامل توضیح خواهیم داد. و قطعا به قول می دهیم که یک درک درست و صحیح در نحوه کار با این افزونه بدست بیاورید.

بله، اما در کنار آن شما باید در نحوه فراگیری آن استمرار و تمرین داشته باشید تا بتوانید به راحتی هر ویژگی داینامیکی به سایت خود اضافه کنید.

از آنجایی که ما در این دوره آموزشی تمامی بخش های افزونه جت انجین را برسی می کنیم. پس میتوان گفت که پس از اتمام دوره شما یک درک کاملی نسبت به عملکرد افزونه جت انجین خواهید داشت.

و ما این تضمین را به شما می دهیم که در صورتی که از سیستم آموزش و نحوه تدریس راضی نیودید ما این امکان را به شما می دهیم که تا 7 روز پس خرید دوره آموزشی بدون هیچ پیش شرطی مبلغ شما به صورت کامل بازگشت داده شود.

بعد از خرید دوره، فایل‌ ها و جلسات به صورت دانلودی از پنل کاربری شما قابل دسترسی خواهد بود.

در صورتی که این افزونه را از وب سایت ایران المنتور تهیه کرده باشید می توانید با ارسال تیکت نسبت به دریافت کد تخفیف اقدام نمایید.

خیر، تمامی مباحث گفته شده در این آموزش پیوست دوره طراحی سایت فروشگاهی می باشد. و تمامی مباحث در پنل کاربری شما موجود می‌باشد

دوره جامع آموزش جت انجین

افزایش کارایی المنتور با داینامیک کردن سایت