فیلتر کردن محصولات ووکامرس و نوشته های وردپرس

نویسنده : امیرمحمد معلمی
39 دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 26 مهر, 1400
فیلتر کردن محصولات ووکامرس و نوشته های وردپرس با افزونه Jet Smart Filters

شاید شما هم از آن دسته از افزادی هستید که قصد دارید محصولات و مقاله های وب سایت خود را فیلتر کنید اما این موضوع برای شما بسیار چالش برانگیز و غیر ممکن بوده است. خیلی از افرادی که با افزونه المنتور پرو آشنا شده اند می دانند که یک افزونه جانبی به نام جت اسمارت فیلتر وجود دارد که با استفاده از آن می توانند عمل فیلتر کردن را انجام دهند. اما کار با این افزونه نیز کمی ممکن است سخت باشد ولی در عین حال بسیار آسان و لذت بخش است. ما در این ویدئو آموزشی به شما یاد می دهیم که چطور با استفاده از افزونه Jet Smart Filters محصولات و مقاله های سایت وردپرسی خود را فیلتر کنید.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

افزونه Jet Smart Filters

یکی از کاربردی ترین و گنگ ترین افزونه های جانبی المنتور، افزونه جت اسمارت فیلتر می باشد. نحوه کار با این افزونه به گونه ای است که خیلی از کاربران تازه کار فکر می کنند که نمی شود با این افزونه کار کرد. و یا حتی شاید خرابه و به درستی کار نمی کنه:)

نحوه کار با افزونه اسمارت فیلتر

افزونه اسمارت فیلتر دارای 2 قانون اساسی و مهم است

قانون اول – هر نوع فیلتر ابزارک مخصوص به خودش را دارد

هنگامی که یک قصد دارید یک فیلتر اضافه کنید در قسمت Filter Type ابتدا باید نوع فیلتر را انتخاب و مطابق با تنظیمات فیلتر عمل نماییم.
پس از انتشار فیلتر، برای اینکه فیلتر ساخته شده در ویرایشگر المنتور نمایش داده شود نیاز داریم که ابزارک مخصوص به فیلتر را درج کنیم. برای مثال اگر نوع فیلتر برابر CheckBoxs List باشد. حتما باید از ابزارک Chekboxs Filter استفاده کنیم. همچنین هر نوع فیلتر یک ابزارک مخصوص به خود را دارد.

قانون دوم – تعیین ابزارک استفاده شده

پس اینکه فیلتر خود را ایجاد و ابزارک مربوط به آن فیلتر را به صفحه ویرایش خود اضافه کردیم. باید محصول و یا نوشته خود را با استفاده از ابزارک های موجود المنتور نمایش دهیم. بسته به نوع و نام ابزارک باید آن را از لیست this filter for انتخاب تا فیلتر به صورت صحیح اعمال شود.

ادغام افزونه Jet Smart Filters با Jet Engine

شاید به جرات می توان گفت که افزونه جت انجاین یکی از قوی ترین افزونه های جانبی ای می باشد که برای المنتور طراحی و ساخته شده است. چقدر خوب می شود که در کنار افزونه اسمارت فیلتر افزونه جت انجاین نیز استفاده شود. در ویدئو آموزشی همین مقاله می توانید توضیحات تکمیلی در رابطه با ادغام این دو افزونه را مشاهده بفرمایید.

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور