نمایش محصولات مرتبط ووکامرس با افزونه Jet Engine

نویسنده : امیرمحمد معلمی
27 دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 18 شهریور, 1400
نمایش محصولات مرتبط ووکامرس با افزونه Jet Engine

هنگام ایجاد یک محصول در ووکامرس شما می توانید محصولات مرتبط خود را به صورت دستی مشخص و با استفاده از ابزارک های المنتور پرو آن را در صفحه محصول نمایش دهید. اما چگونه می توانیم محصولات مرتبط محصولات خود را بر اساس دسته بندی در صفحه محصولات ووکامرس نمایش دهیم؟ ما در این آموزش به شما یاد می دهیم که چگونه محصولات مرتبط با دسته بندی خود را با استفاده از افزونه جت انجین نمایش دهید.

Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

آنچه در این مطلب می خوانید

افزونه های مورد نیاز

افزونه المنتور پرو
افزوه جت انجین

ساخت لیستینگ – Listing

برای اینکه بتوانیم محصولات مرتبط ووکامرس خود را صفحه محصول نمایش دهیم نیاز داریم که با استفاده از ویژگی Listing افزونه جت انجین یک قالبی برای نحوه نمایش محصول طراحی کنیم. فقط باید توجه کرد که در هنگام ایجاد Listing تنظیمات فیلد های Listing source ،From post type و Listing view با تصویر زیر مطابقت داشته باشد.


افزودن ابزارک Listing Grid به قالب تکی محصولات – Single Products

1 – افزودن ابزارک Listing Grid به قالب Single-Product

2 – فراخوانی Listing ساخته شده در بخش General

3 – افزودن آیتم Tax_Query و Post & Author parameters به بخش Post Query

آیتم Tax Query

برای نمایش محصولات مرتبط با دسته محصول ابتدا تنظیمات را مطابق با تصویر زیر هماهنگ کرده و در فیلد Terms کوئری زیر را وارد نمایید

%current_terms%

آیتم Post & Author parameters

از آنجایی که محصول صفحه جز دسته بندی هدف می باشد، امکان این هست که محصول به لیست محصولات مرتبط اضافه شود. و باعث ایجاد Duplicate در صفحه شویم. برای جلو گیری از این نحوه نمایش ما باید آیدی صفحه را از لیست کوئری های خود خارج کنیم. کافیست فیلد Exclude posts by IDs را داینامیک کرده و حالت داینامیکی آن را بر روی Post ID قرار دهیم. تا دیگر محصول صفحه در لیست محصولات مرتبط غیر قابل نمایش باشد.

نمایش محصولات مرتبط ووکامرس با افزونه Jet Engine

در این آموزش ما یاد گرفتیم که چگونه می توانیم با استفاده از افزونه جت انجین محصولات مرتبط با دسته بندی را صفحه محصولات ووکامرسی نمایش دهیم. در صورتی که سوال و یا پرسشی در این زمینه دارید در قسمت نظرات منتظر شما هستیم.