بر خیز و مخور غم جهان گذران
%37 تخفیف بزرگداشت خیام
کد:
khayam
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تنظیمات و نحوه استفاده از ابزارک ها در المنتور

تا کنون بسیاری از بخش ها و ابزارهای المنتئور را آموختید. پس از فراگیری انواع مخلف ابزارک ها و بخش های جانبی، شما می توانید با خلاقیت خود و استفاده درست از این ابزارک ها، صفحات بسیار زیبایی را برای کاربر آماده  کنید. اگر در لیست ابزارک ها، ابزاری را مشاهده می کنید که طرز کار با آن را فرا نگرفته اید، جای هیچ نگرانی نخواهد بود.

آموختن کار با این ابزارک ها، پروسه سختی نخواهد داشت و با کمی آزمون و خطا و تجربه، خواهید آموخت که از هر ابزار در کجا و به چه صورت استفاده کنید. یادگیری تئوری برای تمامی ابزارک ها به تنهایی مثمر ثمر نیست علاوه بر آن، افزونه المنتور دائما در حال آپدیت و افزودن ابزارهای جدید است که آموزش تک به تک، تنها بایث ترس از شروع خواهد شد. برای یادگیری بهتر کافیست وارد انجام پروژه های عملی شوید و به تدریج کار با این ابزارها را بیاموزید.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

با آموزش اصول استفاده از ابزارک ها، نیاز به آموختن جزء به جزء هر ابزارک نخواهد بود. اگر شما خود را مجبور به دیدن آموزش، برای هر ابزارک به صورت جداگانه کنید، باعث ترس از شروع کار شده و در نهایت ممکن است منجر به رها کردن کل آموزش المنتور شود.

شخصی سازی ویژگی ها

همانطور که ذکر شد، با استفاده از بخش استایل، می توانید هر یک از ابزارک ها را شخصی سازی کنید. در این تب، با توجه به نوع ابزارک، امکانات متعددی در اختیار شما قرار خواهد داد. این امکانات، ساز و کار کلی و مشخصی دارند. برای مثال بخشی از امکانات برای چند نمونه از ابزارک ها به صورت زیر است:

 • متن: رنگ اندازه، لینک، سایز، تگ html، چیدمان و … از ویژگی های ابزارک های متنی است که می توان آنها را شخصی سازی کرد.
 • ویدیو: برای ابزارک ویدیو، منبع ویدیو، لینک، زمان آغاز و ژایان، امکانات ویدیو مانند امکان پخش خودکار، لوپ یا پخش مجدد و… از ویژگی های مشترک برای ابزارک های ویدیویی هستند.
 • لیست آیکون: با این ابزارک، پس از ایجاد لینک و انتخاب آیکون برای هر آیتم، میتوانید لیست را تکثیر کنید. در بخش استایل فاصله بین هر لیست، جداکننده، رنگ آیکون و رنگ جدا کننده و… همه قابل ویرایش هسنتد.

استفاده از ابزارک ها، بدون آموزش مخصوص

برای استفاده از ابزارک های متعدد، کافیست ساز و کار اصلی شخصی سازی ابزارک ها را بشناسید. با توجه به نوع ابزارک و آزمون و خطای مختلف، شما می توانید با ابزارک های مختلف، هر چند که آموزش ندیده اید به راحتی کار کنید و مشکلی از این بابت نداشته باشید.

کار با ابزارک های جدید

بسیاری از ابزارک های جدید، الگویی مشابه با ابزارک های قبل دارند که اگر با اصول کار آشنا باشید میتوانیداز آنها به راحتی استفاده کنید. اما آموزش بسیاری از ابزارهای جدید که کمی کتفاوت با سایرین هستند در سایت وجود داشته و شما می توانید بدون نگرانی از این آموزش ها برای یادگیری استفاده کنید.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

2 پاسخ

 1. از اینکه که راجع به ابزارک ها، فقط یک دید کلی بهمون دادید و وارد آموزش تک تکشون نشدید، خیلی خوشم اومد .
  اینطوری خودمون بسته به نیازمون می ریم دنبال یادگیری هر کدومش.
  با این کارتون باعث شدید آموزش المنتور برامون ساده و شیرین تر بشه.
  از زحمات شما سپاسگزارم.

  1. خواهش میکنیم. ممنون از شما 🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسات آموزشی

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل