دوره تخصصی طراح سایت طلایی

مهارت‌های طلایی که برای تبدیل شدن به یک متخصص

2,490,000 تومان

1,990,000 تومان
مدرس دوره

امیرمحمد معلمی

مدرس دوره

پویا عمادی

75 ساعت
300 جلسه
ضمانت بازگشت وجه

معرفی دوره

دوره تخصصی طراح سایت طلایی یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث طراحی سایت و ساخت ۰ تا ۱۰۰ کسب‌وکار اینترنتی، مسلط می‌شوید. امروزه در ایران و جهان، راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین، قسمت جدایی‌ناپذیر هر شغلی، ؛ حتی کسب‌و‌کارهای سنتی شده است. پس اگر می‌خواهید تخصصی یاد بگیرید که در دنیای جدید کسب‌وکارها، محبوب و توانمند باشید؛ باید بر روی اصول راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی و طراحی سایت مسلط شوید. همچنین کسب و کار هایی هستند که هر روزه نیازمند به یک سایت می‌باشند که شما می‌توانید با کسب این مهارت ها در سریع ترین زمان ممکن خود را به یک طراح سایت متخصص برای دیگران تبدیل شوید.

فراموش نکنید: شما در این دوره آموزشی، مبلغ یک/پنجم پروژه طراحی سایت را پرداخت و سرمایه‌گذاری می‌نمائید، و یاد می‌گیرید که چگونه هزاران بار بدون پرداخت هزینه برای خود و دیگران طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی انجام دهید.

یک در مقابل شیش

این دوره با اجماع دوره‌های وب‌سایت در قالب یک دوره ارائه شده است. این دوره می‌تواند تمامی نیازهای شما را در جهت پیشرفت در حوزه طراحی سایت به بلوغ برساند. در توضیحات هر دوره میتواند مشخصات و امکانات این دوره ها را مشاهده و مطالعه بفرمایید. ادغام تمامی دوره‌های موجود در ایران المنتور این فرصت را برای تمامی کاربران فراهم کرده تا بتوانند با حداقل هزینه، تمامی دوره های موجود را مشاهده و همچنین مهارت خود را به صورت کامل تکمیل نمایند. تخصص و مهارت، ضامن پیشرفت کسب و کار  می باشد. 

دوره المنتورپرو دیزاین

برای طراحی صفحات وب سایت المنتور به عنوان یک ابزار عمل می‌کند. و اگر شما مهارت استفاده از این ابزار قدرمند را در طراحی صفحه صفحات خود نداشته باشید. عملا وقت زیادی را از شما می‌گیرد. با استفاده از اصول طراحی به عملکرد خود سرعت بدهید.

دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی

برای شخصی کردن یک قالب روش های زیادی وجود دارد. اما به لطف افزونه المنتورپرو ساخت یک قالب فروشگاهی کاملا اختصاصی به راحتی فراهم شده است. فقط کافیست نحوه درست کار کاردن با المنتتورپرو و افزونه های جانبی را یاد بگیرید. در دوره جامع طراحی سایت فروشگاهی با المنتور تمامی قسمت های مورد نیاز برای داشتن یک قالب فروشگاهی آموزش داده شده است.

دوره طراحی سایت آموزشی با افزونه لرن دش

این روزها آموزش مجازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و وبسایت های آموزشی طرفدار های زیادی کسب کرده اند. در این دوره قصد داریم به طراحی یک سایت آموزشی در بستر صفحه ساز المنتور و افزونه لرن دش بپردازیم. شما با دیدن این دوره قادر خواهید بود بدون هیچ مشکلی دوره های خود را در وبسایت خود منتشر کرده و کسب درآمد کنید.

دوره جامع آموزش جت انجین

در دوره جامع آموزش افزونه Jet Engine تمامی مباحث مربوط به داینامیک کردن سایت به صورت عملی آموزش داده می شود. داینامیک یا پویا سازی سایت این امکان را به شما می دهد که بتوانید علاوه بر افزودن ویژگی های متنوع به سایت وردپرسی، سرعت تغییرات و شخصی سازی آن را افزایش دهید.

دوره خاص زبان HTML و CSS

میتوان گفت زبان HTML و CSS پایه‌های وب هستند و هرکسی که بخواهد در دنیای وب کاری تخصصی انجام دهد، نیاز به دانش در این زمینه پیدا خواهد کرد. در‌ این دوره قصد داریم‌ به صورت کامل به یادگیری html و همچنین زبان CSS بپردازیم. در این دوره تلاش کردیم که از مثال های کوچک و کاربردی استفاده کنیم. تا مطالب به صورت کامل برای شما عزیزان قابل فهم باشد. نکات اصلی مباحث HTML و CSS، به زبان ساده بیان شده تا به آسانی برای شما قابل درک باشند.

دوره استاندارد طراحی حساب کاربری

توسعه و شخصی کردن حساب کاربری، یکی از بخش‌های مهم هر وب سایت می‌باشد که افزونه المنتور پرو تا حدودی توانسته این بخش را توسعه دهد، اما افزونه المنتور به تنها نمی‌تواند کامل کننده این بخش باشد، جرا که نسبت به امکانات کاربر ایرانی بسیار محدود می باشد. خصوصا اگر از قالب پیشفرض المنتور – Hello Elemenetor استفاده می‌کنید.

سرفصل های دوره

چگونگی نصب و راه اندازی افزونه جت انجین همچنین توضیحاتی در رابطه با اینکه چرا این افزونه نیازی به فارسی سازی ندارد و باید با زبان اصلی از این افزونه استفاده کرد/

نوشته و برگه های وردپرس یک Post Type محسوب می شوند. در این جلسه یاد میگیریم که چطور یک Post Type اختصاصی و مجزا همانند برگه ها و نوشته ها طراحی کنیم.

با استفاده از این ویژگی میتوانیم برای هر post type یک دسته و یا برچسب ایجاد کنیم. حتی این امکان نیز وجود دارد که بتوان برای هر پست تایپ بیش از یک دسته بندی ایجاد کنیم. 

Meta Field یا همان فیلد های سفارشی این امکان را به ما می دهند که در Post Type فیلد های سفارشی ایجاد کنیم. این فیلدها امکاناتی به صفحات ویرایش اضافه می کنند. به عنوان مثال میتوان یک فیلد سفارشی ایجاد کرد که بتوان برای نوشته، برگه، محصول و یا هر پست تایپ دیگر فایل ویدئویی ذخیره شود

در این بخش به شما یاد می دهیم که چگونه از متا باکس های تاریخ، زمان و تاریخ زمان در سایت خود استفاده کنید. و نحوه چگونگی نمایش آنها در ویرایشگر المنتور 

در این بخش به شما یاد می دهیم که چگونه از متا باکس های کادر متن، ویرایشگر WYSIWYG در سایت خود استفاده کنید. و نحوه چگونگی نمایش آنها در ویرایشگر المنتور را یاد خواهید گرفت. ویرایشگر WYSIWYG یک ویرایشگر کامل است که شما می توانید علاوه بر ویرایشگر اصلی وردپرس یک ویرایشگر با امکانات زیاد در صفحات خود داشته باشید

در اینجا چگونگی استفاده از متا باکس های چند انتخابی، تک انتخابی رادیویی و فیلد در سایت خود استفاده کنید. این متاباکس ها از محبوبیت زیادی بر خوردار هستند. زیرا به شما کمک زیادی در توسعه صفحات می دهند.

شما می توانید با استفاده از متا باکس های رسانه و گالری تصاویر علاوه بر تصویر شاخص به Post Type های خود اضافه کنید. همچنین چگونگی نمایش محتوای این متا باکس ها را در المنتور یاد خواهید گرفت.

امکان اضافه کردن آیکون، عدد و رنگ دلخواه با استفاده از متاباکس ها در این جلسه توضیح داده شده در این قسمت شما می توانید بدون اینکه وارد ویرایشگر المنتور شوید رنگ قسمت های مختلف سایت خود را شخصی سازی کنید.

فراخوانی نوشته ها و مطالب سایت در صفحه ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس به صورت جستجو با استفاده از متاباکس Post و HTML

با استفاده از این متا میتوان با فعال کردن آن بخش دیگری از متاها نمایش داده شود. این متا با دستورهای شرطی مورد استفاده قرار میگرد. که نحوه استفاده از این دستورات نیز در این بخش کاملا توضیح داده می شود.

هنگام ایجاد متاباکس های مختلف برای Post Type امکان این وجود دارد که به علت زیاد بودن متاباکس ها، مدیریت آنها نیز سخت تر باشد. با استفاده از Opject Type ها می توانیم متاباکس های خود طبقه بندی و دسته بندی کنیم تا نحوه دسترسی به آن ها آسان تر باشد.

پس از ایجاد Post Type حتما نیاز داریم که یک قالب برای آن طراحی کنیم. ما با استفاده از Theme Builder افزونه المنتور پرو یک قالب مجزا برای Post Type خود طراحی می کنیم.

این ماژول این امکان را به ما می دهد که بتوانیم یک ابزارک، ستون و یا سکشن را بر اساس شرط های مختلف به نمایش و یا مخفی کنیم. مثلا قصد دارید یک سکشن را به کاربرانی که عضو نشده اند مخفی کنید. و یا یک سکشن را صرفا به کاربرانی نمایش دهید که عضویت ویژه دارند. این ماژول یکی از محبوب ترین ماژول های این افزونه می باشد.

با استفاده از واژه نامه از تکرار مراحل خودداری می کنیم. برای مثال یک لیست شهر داریم. کافیه این لیست را در واژه نامه ایجاد و هر لحظه که به این لیست نیاز شد فقط آنرا باید فراخوانی کنیم. و نیازی به تولید مجدد وجود ندارد.

هر پست سفارشی که دارای دسته و یا برچسب باشد نیازمند یک صفحه آرشیو و یا بایگانی برای خود می باشد. در این بخش به شما آموزش میدهیم که چگونه برای دسته بندی ها و برچست های پست سفارشی یک صفحه بایگانی طراحی کنید.

برای نمایش متاباکس های عمومی می توانیم از ویژگی Option Page استفاده کنید. به عنوان مثال شما قصد دارید که یک مثاباکس اختصاصی در هدر سایت خود ایجاد کنید. این ویژگی به شما چنین اجازه ای می دهد که متاباکس های عمومی را در هر جایی به نمایش بگذارید.

محتوایی که در داخل این زمینه های سفارشی قرار میگیرند نیازمند این هستند که توسط افزونه های آنلیز سئو شناسایی شوند.

با استفاده از این ماژول میتوان یک جدول دیتابیس مجزا برای اطلاعات دریافتی توسط کاربران طراحی کرد. همچنین میتوانیم با استفاده از این ماژول بین پست های سفارشی ارتباط برقرار نمایید.

افزونه جت انجین همانند افزونه المنتور پرو ویژگی قالب سازی با عنوان Listing دارد. همین ویژگی افزونه جت انجین را به یک افزونه کارامد و بسیار کاربردی تبدیل کرده است. با استفاده از این ویژگی دیگر هیچ محدودتی در المان های نمایشی سایت خود ندارید. شما میتوانید برای محصولات، نوشته ها و هر چیز دیگری یک قالب اختصاصی ساخته و آن را به صورت تجمیعی نمایش دهید. برای مثال شما می توانید صفحات آرشیو محصولات و نوشته های خود به زیبایی هرچه تمام تر طراحی کنید. مثال فوق یکی از امکانات زیاد این ویژگی می باشد و قطعا هنگامی که از نحوه استفاده از این ویژگی را یاد بگیرید می توانید انقلابی را در نمایش المان ها در سایت خود بوجود بیاورید. 

با استفاده از ویژگی لیستینگ میتوانیم برای نمایش محتوا در صفحات آرشیو یک قالب اختصاصی طراحی کنیم.

متا باکس تکرار شونده یکی از زمینه های سفارشی محبوب و پر کاربرد می باشد. شما می توانید با استفاده از این متاباکس محتوا تکراری با ظاهری متفاوت در سایت خود ایجاد کنید. این لیست های تکرار شوند با استفاده از ویژگی لیستینگ میتواند کاربر خیلی مفیدی برا ما داشته باشد.

برای نمایش قالب ساخته در ویژگی Listing ما به ابزارک Listing Grid نیاز خواهیم داشت. این ابزارک تنظیمات و پیکربندی بسیار حرفه ای دارد که شما را در نحوه چگونگی نمایش المان ها در سایت شگفت زده خواهد کرد.

چگونگی نمایش پست ها، مطالب و محصولات مرتبط با استفاده از کوئری ها در ابزارک Listing Grid

با استفاده از این کوئری شما می توانید المان های ساخته خود را بر اساس تاریخ طبقه بندی کنید. نمایش های مختلفی همچون جدید ترین، قدیمی ترین، آخرین بروزرسانی، برای اساس ID نوشته یا محصول و یا به صورت تصادقی

شما می توانید برای اساس متاباکس ها ساخته شده خود المان های خود را نمایش دهید. مثلا نمایش نوشته هایی که برا اساس فعال بودن و یا فعال نبودن یک متاباکس مشخص کنید

شما می توانید المان های خود را بر اساس دسته بندی و یا برچسب ها به نمایش بگذارید. مثلا نمایش محصولات در دسته خاص و یا عدم نمایش محصولات در برچسب های تعیین شده

این کوئری نمایش المان شما را براساس تاریخ، نام، ID و موارد مختلف به نمایش می گذارد. این کوئری ترکیبی می باشد و در کنار کوئری های دیگر مفهوم پیدا می کند

علاوه بر کوئری های سمت پست ها، میتوانیم برای دسته ها و طبقه بندی های پست کوئری ها سفارشی ایجاد کرد.

نمایش محصولات و یا نوشته ها به صورت اسلایدی یکی دغدغه های اساسی در طراحان سایت می باشد. ما در این قسمت به شما شرح کاملی از نحوه نمایش محصولات ووکامرسی را آموزش می دهیم. همچنین یک ترفند بسیار کاربردی برای نمایش درست و صحیح محصولات به صورت اسلایدر در نمایشگر های موبایل گفته می شود.

با استفاده این ماژول میتوانیم محتوایی مشابه با ظاهر متفاوت ایجاد کرد. فرض کنید که شما قصد دارید که برخی از عناوین را به دلیل اهمیتی که دارند با ظاهر متفاوت آن را به نمایش بگذارید. این ماژول این امکان را به ما میدهد که در بین محتوا، یک ظاهر متفاوت ایجاد کنیم.

با استفاده از افزونه مکمل جت اسمارت فیلتر میتوان برای Listing های صفحه بندی ساخته و آنرا متناسب با نیاز خود شخصی سازی نماییم.

ماژول ذخیره سازی این امکان را میدهد که کاربر بتواند اطلاعاتی را در مرورگر، دیتابیس و یا کوکی سایت ذخیره کند. برای مثال میتوان صفحه را برای کاربر ساخت که بتواند محتوایی که به آن علاقه دارد را در آن صفحه ذخیره کند. همچنین نحوه ذخیره سازی توسط شما تغیین می شود. 

امکان ایجاد یک اتباط خاص بین پست های مختلف سایت با استفاده از این ویژگی وجود دارد. فرض کنید که قصد دارید مقالاتی را به صورت اختصاصی در بعضی از محصولات ووکامرسی خود به نمایش در بیاورید. با استفاده از این ویژگی می توانیم بین پست های خود ارتباطات چند لایه ای ایجاد کنیم.

ساخت فرم های پیچیده و با شروط مختلف در افزونه انجین وجود دارد. برای استفاده از این ویژگی باید از ماژول فرم استفاده کرد. این ماژول ویژگی های خیلی زیاد و تخصصی ای دارد که نحوه کار با آن در این بخش به طور کامل آموزش داده می شود.

در این بخش یک ارتبط بین فرم و پست تایپ مربوط به آگهی ایجاد می شود. این کار کمک می کند که کاربر بدون اینکه نیاز به ورود به پنل وردپرس، میتواند آگهی خود را با فرم طراحی شده ثبت نماید.

کاربر بعد از انتشار آگهی نیاز دارد که بتواند آگهی خود را ویرایش کند. این ویژگی را نیز با استفاده از فرم ساز افزونه جت انجین برای کابران فعال می شود.

یک صفحه کاربری برای ایجاد آگهی، مدیریت آگهی و مشخصات کاربر ایجاد می شود. این صفحه با استفاده از ماژول کاربری افزونه ایجاد می شود.

صفحه حساب کاربری علاوه بر امکانات باید ظاهر مطلوب و منطقی ای داشته باشد. در این بخش به شخصی سازی این صفحه پرداخته می شود.

با استفاده از افزونه مکمل حت اسمارت فیلتر برای آگهی های ایجاد شده، چند فیتلر ایجاد میشود که کمک می کند تا کاربر سریع تر بتواند آگهی هدف خود را پیدا کند. 

در انتهای آموزش برای سایت آگهی یک هدر و فوتر ساده اما کاربردی طراحی می کنیم.

صفحه اصلی سایت با استفاده از امکاناتی که تا الان توسط انجین اضافه شده است را طراحی و منتشر می کنیم.

برای سایت فرم ها مربوط به ثبت نام و ورود طراحی شده و با استفاده از ویژگی ها افزونه انجین مانند Dynamic Visibiity تنظیمات لازم برای این فزم ها انجام می شود.

کمپ عیب یابی

با همکاری تعدای از  کاربران ایران المنتور چند وب سایت جهت برسی دقیق جزئیات در طراحی صفحات با استفاده از المنتور مورد بازبینی قرار میگیرد. پس از بازبینی و پیدا کردن موارد هدف، به اصلاح آنها پرداخته می شود.

نمونه آموزش های دوره

پخش ویدیو
شماره یک
قوانین طراحی سایدبار
پخش ویدیو
شماره دو
ایجاد دوره با لرن دش
پخش ویدیو
شماره سه
شخصی سازی آیکون شبکه های اجتماعی
پخش ویدیو
شماره چهار
طراحی کاروسل محصولات
پخش ویدیو
شماره پنج
طراحی قالب نمایشی برای محصولات
این دوره مناسب چه افرادی است؟

دوره تخصصی طراحی سایت طلایی چیست؟

در دوره طراحی سایت با وردپرس بدون یک خط کد نویسی یک وب سایت کامل خواهید ساخت. در کلاس طراحی سایت با وردپرس از نقطه ۰ شروع شده و تا مشاوره درآمد زایی از سایت پیش خواهیم رفت. دوره آموزشی کاملا پروژه محور بوده و هر کارآموز در انتهای دوره چند وب سایت کامل خواهد داشت. این دوره تمامی مهارت های مورد نیاز را در بر میگیرد. به طور که شرکت کننده بعد از تکمیل دوره می تواند هر سایتی را اعم از فروشگاه و سایت ‌های دانلودی و آموزشی را به راحتی طراحی نماید.

نظر کاربران

سوالات متداول

مهم ترین پیش نیاز این دوره داشتن انگیزه و کوشش برای یادگیری و اعتماد داشتن به افزونه المنتور پرو می باشد.

این دوره آموزشی به صورت غیر حضوری برگزار میگردد و شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره را تهیه کنید و پس از خریداری سریعاً به پلیر مخصوص این دوره دسترسی خواهید داشت.

بله، این دوره کاملا برای تمامی افرادی که هیچگونه آشنایی با دنیای وب ندارند کاربری و عملی بوده و در انتهای این دوره آموزشی میتوانید قالب فروشگاهی خود را طراحی و همچنین به یک طراح سایت تبدیل شوید.

این دوره آموزشی بعد از چندین سال تجربه تهیه و منتشر شده است. و به جرات می توان گفت المنتور در عین سادگی بسیار گسترده و پیشرفته است و صرف اینکه فقط شما یک آشنایی کلی با این افزونه داشته باشید نمی تواند کافی باشد. و برای اینکه بتوانید تمامی نیاز های خود را برآورده نمایید این دوره آموزشی می تواند به شما بسیار کمک کند.

از آنجایی که ما در این دوره آموزشی یک قالب را از صفر تا صد طراحی می کنیم پس مطمئن باشید که می توانید به این مهارت با تلاش و کوشش هرچه سریع تر برسید.

در صورتی که از سیستم آموزش و نحوه تدریس راضی نیودید ما این امکان را به شما می دهیم که تا 7 روز پس خرید دوره آموزشی بدون هیچ پیش شرطی مبلغ شما به صورت کامل بازگشت داده شود.

بعد از خرید دوره، یک پلیر دانلود می‌کنید. که با استفاده از این پلیر می توانید به جلسات دوره دسترسی داشته باشید. همچنین ویدئوها همیشه به صورت افلاین در کامپیوتر شما می‌مانند.

بله تمامی افزونه هایی که در روند توسعه کار به کار گرفته می شود به همراه ویدئو های آموزشی در پنل کاربری شما موجود می باشد.

ضمانت خرید
ضمانت 7 روزه بازگشت وجه

بدون هیچ قید و شرطی در صورت نارضایتی در روند آموزشی این دوره، تمامی هزینه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

دوره تخصصی طراح سایت طلایی

مهارت‌های طلایی که برای تبدیل شدن به یک متخصص

2,490,000 تومان

1,990,000 تومان

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد

4 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  ببخشید سوالی که داشتم این بود که در این دوره آموزش وردپرس هم انجام میشه ؟

  1. سلام
   بله، علاوه بر آموزش وردپرس مباحث مربوط به خرید دامنه و هاست نیز ارائه شده است.

 2. سلام وقت بخیر
  آیا این دوره شما پشتیبانی هم داره؟
  اگر قسمتی رو متوجه نشیم یا سوالی داشته باشیم چطور میتونیم سوال کنیم؟

  1. سلام و عرض احترام
   پشتیانی تخصصی نیست و در این دوره سعی شده تا تمامی سوالات کاربران آموزش داده شود. در صورتی که مشکلی بود از طریق تیکت در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور