بر خیز و مخور غم جهان گذران
%37 تخفیف بزرگداشت خیام
کد:
khayam
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ویژگی های کاربردی افزونه المنتور

افزونه المنتور همانند تمامی ویرایشگر های وردپرس ویژگی ها و امکانات مفید خود را دارد. یکی از مهم ترین امکانات این ویرایشگر جایجایی المان ها با استفاده از حرکت موس (Drag & Drop ) می باشد. همچنین شما می توانید برخی از تغییرات خود را به حالت پیشفرض خود بازگردانید. و امکانات مختلف دیگر که در ادامه این مقاله می توانید با آنها آشنا شوید

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

جابجایی آسان – Drag & Drop

استفاده از حرکت موس شما می توانید تمامی المان های خود را جابجا کنید. کافیست کلیک موس خود را روی آیکون سکشن، ستون و یا ابزارک نگهدارید و هر کجا که در نظر دارید آنها را انتقال دهید.

پنهان کردن نوار ابزارک ها – Hide Panel

برای آنکه بتوانید یک نمای دقیق و کلی از تغییرات خود داشته باشید، شاید نیاز باشد که نوار ابزارک های خود را به صورت موقت پنهان کنید.

بازگشت به حالت پیشفرض – Back to Default

برخی از تنظیمات استایل دهی امکان این را دارند که پس از تغییراتی که بر روی آنها انجام داده اید به حالت اولیه استایل خود بازگردانی شوند. المان هایی مانند، تایپوگرافی، رنگ ها، سایه ها و …

همانطور که می دانید در افزونه المنتور هنگامی که شما میخواهید به المان خود مقداری مارجین و پدینگ بدهید؛ این مقدار به تمامی وجه های المان شما لحاظ می شود. برای مثال شما قصد دارید که از بالا به سکشن خود 20px مارجین دهید. هنگام درج عدد 20 مشاهده میکنید که این مقدار علاوه بر وجه بالا به وجه های پایین، چپ و راست اعمال می شود.

برای اینکه بتوانید مقدار خود را تنها به سمت بالا اعمال کنید نیاز دارید که بخش فاصله گذاری خود را از حالت تراز خارج کنید.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسات آموزشی

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل