استفاده از الگوهای آماده افزونه المنتورپرو

نویسنده : ایران المنتور
1 دیدگاه
آخرین بروزرسانی : 19 شهریور, 1400

در صورتی که قصد طراحی تمام بخش های وبسایت خود را از پایه ندارید، می توانید برای بخش های مختلف وبسایت خود، از الگو های آماده افزونه المنتور استفاده کنید. در این افزونه، برای هر بخش، الگوهای متنوعی وجود دارد که شخصی سازی قالب را برای شما ساده کرده است. استفاده از این الگو ها، علاوه بر تسریع در روند طراحی سایت، باعث زیبایی بصری وبسایت  شما، در بخش هایی که قصد صرف زمان زیادی ندارید نیز خواهد شد.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

دسترسی به الگوهای آماده افزونه المنتور

الگوهای آماده المنتور، با کلیک بر روی آیکون پوشه در ویرایشگر، قابل مشاهده هستند. الگو های متعددی در نسخه رایگان وجود دارد، اما در صورت استفاده از نسخه حرفه ای افزونه المنتور، اجازه دسترسی به الگو های نخسخه پرو نیز دسترسی داشته باشید.

استفاده و فعالسازی الگوها

پس از انتخاب الگو، کافیست روی گزینه درج کلیک کنید و سپس از آن برای شخصی سازی قالب خود استفاده کنید. در انتها نیز کافیست متن خود را به فارسی تبدیل کرده و در صورتی که متن شما چپ چین بود آن را راست چین کنید.

انتخاب الگو برای بخش های مختلف قالب

از بخش بلوک ها و با انتخاب دسته مورد نظر، می توانید الگوی مخصوص به بخش مورد نظر خود در قالب را تغییر دهید. با استفاده از این قسمت، الگوهای متعددی برای اکثر بخش های قالب مانند صفحه 404، هدر و فوتر، صفحه تکی و … وجود دارند که می توانید از بین آنها، الگوی مورد پسند خود و هماهنگ با سایر اجزا را انتخاب کنید.

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور