جشنواره عید قربان تا غدیر

%50

تخفیف

استفاده از الگوهای آماده افزونه المنتورپرو

در صورتی که قصد طراحی تمام بخش های وبسایت خود را از پایه ندارید، می توانید برای بخش های مختلف وبسایت خود، از الگو های آماده افزونه المنتور استفاده کنید. در این افزونه، برای هر بخش، الگوهای متنوعی وجود دارد که شخصی سازی قالب را برای شما ساده کرده است. استفاده از این الگو ها، علاوه بر تسریع در روند طراحی سایت، باعث زیبایی بصری وبسایت  شما، در بخش هایی که قصد صرف زمان زیادی ندارید نیز خواهد شد.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

دسترسی به الگوهای آماده افزونه المنتور

الگوهای آماده المنتور، با کلیک بر روی آیکون پوشه در ویرایشگر، قابل مشاهده هستند. الگو های متعددی در نسخه رایگان وجود دارد، اما در صورت استفاده از نسخه حرفه ای افزونه المنتور، اجازه دسترسی به الگو های نخسخه پرو نیز دسترسی داشته باشید.

استفاده و فعالسازی الگوها

پس از انتخاب الگو، کافیست روی گزینه درج کلیک کنید و سپس از آن برای شخصی سازی قالب خود استفاده کنید. در انتها نیز کافیست متن خود را به فارسی تبدیل کرده و در صورتی که متن شما چپ چین بود آن را راست چین کنید.

انتخاب الگو برای بخش های مختلف قالب

از بخش بلوک ها و با انتخاب دسته مورد نظر، می توانید الگوی مخصوص به بخش مورد نظر خود در قالب را تغییر دهید. با استفاده از این قسمت، الگوهای متعددی برای اکثر بخش های قالب مانند صفحه 404، هدر و فوتر، صفحه تکی و … وجود دارند که می توانید از بین آنها، الگوی مورد پسند خود و هماهنگ با سایر اجزا را انتخاب کنید.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

یک پاسخ

  1. آموزشهای بسیار هالی و کاربردی دارید و ممنون
    سطح متوسط را هم استفاده کردم
    حالا برم سراغ پیشرفته
    خیلی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسات آموزشی

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور