بر خیز و مخور غم جهان گذران
%37 تخفیف بزرگداشت خیام
کد:
khayam
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ابزارک جستجو صفحه ساز المنتور

یکی از مهمترین بخش هایی که معمولا در بخش هدر قرار داده می شود، بخش سرچ در وبسایت است. برای افزودن امکان سرچ به برگه وبسایت، از ابزارک search form در افزونه المنتور استفاده می کنیم. ابزارک سرچ به سادگی می تواند امکان سرچ را در وبسایت شما اضافه کند.  این ویژگی، به عنوان ابزارک پیشفرض صفحه هدر وجود داشته و علاوه بر آن نیز میتوانید در لیست ابزارک های المنتور آن را مشاهده کنید.

آنچه در این مطلب می خوانید

.
.
5 راهکار تخصصی
برای بهبود کار با المنتور

با مشاهده ویرایشگر پوسته ساز هدر، ابزارک سرچ را مشاهده خواهید کرد. این ابزارک، در ابزارک های المنتور نیز قابل دسترسی است.

افزودن و استفاده از ابزارک جستجو

با اضافه کردن ابزارک، در بخش دلخواه، می توانید از آن استفاده کنید. با افزودن این ابزارک و قرار دادن skin برابر full screen، هنگام کلیک بر روی سرچ باکس، صفحه سرچ به صورت تمام صفحه باز خواهد شد.

در بخش محتوا و در قسمت placholder نیز می توانید نوشته نمایش داده شده، پیش از سرچ، که واژه search می باشد را به فارسی وارد کنید.

استایل ابزارک سرچ

برای ویرایش ظاهری بخش سرچ، می توانید از این بخش استفاده کنید. بخش استایل سرچ، از دو قسمت تشکیل شده است

input

در این قسمت، تنظیمات مربوط به صفحه سرچ، پس از کلیک انجام خواهد شد. شما می توانید رنگ و نحوه نمایش را در این قسمت مشخص کنید.

toggle

در این بخش شما می توانید تنظیمات مربوط به سرچ باکس را انجام دهید. تنظیمات مربئط به آیکون سرچ و رنگ آن در این بخش قابل انجام است.

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

پرسشی دارید؟ پاسختان را خواهیم داد ...

2 پاسخ

  1. ممنون از آموزش خوبتون .. آیا این جستجو میتونه جای Ajax Search Pro رو بگیره . و به نظر شما اصلا برای وب سایت کارایی داره سرچ خوده المنتور … ممنون

    1. نحوه کارایی افزونه ای که معرفی کردید رو نمیدونیم. اما در مجموع ابزارک خیلی ساده ای هست و اگر قصد دارید جستجوی پیشفرفته داشته باشید قطعا به افزونه های جانبی نیاز خواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جلسات آموزشی
سطح پیشرفته

گروه تعامل با کاربران فعال المنتور

ID: ir_elementor

دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور
دریافت راهنمای تخصصی برای بهبود کار با المنتور

ویرایش پروفایل